X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiem że głupio brzmi ale sine wargi sromowe :)
Odpowiedz

Wiem że głupio brzmi ale sine wargi sromowe :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 31 października 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn w ciazy jakie sa wasze doswiadczenia w powyzszym temacie? Czy na poczatku ciazy wasze wargi nabraly ciemnoniebieskiego fioletowego sinego odcienia? Czy jesli tak to od kiedy? W jak poczatkowej fazie ciazy? Czy sa dziewczyny ktore nie mialy tego objawu a byly w ciazy? Bede wdzieczna za odpowiedzi Nie ze jestem nawiedzona :( ale bardzo wyczekuje fasolki mam 29dc i nic nie sine a w cyklu jak bylam w ciazy (niestety straconej:( mialam taki objaw nie wiem od kiedy ale w 33dc to juz napewno a teraz szukam jakiekogokolwiek pocieszenia bo dzis oddalam krew na bete i wariuje do wyniki :(

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 31 października 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam nic takiego, i nie słyszałam, żeby któraś z moich koleżanek miała.
    Po drugie jeśli u Ciebie coś takiego występowało, to nie masz żadnej gwarancji, że będzie występowało drugi raz. Objawy ciąże u każdej są inne, co więcej każda ciąża u tej samej kobiety może być inna :)
    relax...

    Nola lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 31 października 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W żadnej ciąży nie miałam takiego objawu a jestem w trzeciej. Co więcej - w każdej ciąży miałam zupełnie inne objawy ciążowe. Nie ma co się doszukiwać na siłę ;-)

    Nola lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 1 listopada 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie coś w pierwszej ciąży a nawet nie wiedziałam :-) Dopiero jak poszłam do ginekologa to powiedział mi że mam strasznie sine wargi sromowe mi się głupio zrobiło bo nie wiedziałam co to takiego jest i czy to dobrze czy źle :-) włożył mi dopochwowo to swoje urzadzenie do usg i powiedział że już wszystko jasne dlaczego tak jest byłam w 8 tygodniu ciąży :-D

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko słyszałam że to może być objaw, podobnie jak ciemniejące brodawki czy żyłki na piersiach. Ale w ciazy z córą nie zaobserwowałam u siebie zadnych objawów. A na ten o którym piszesz nie zwracałam uwagi ;). No i faktycznie, trochę na dwoje babka wrózyła bo moze byc tak, że w ciąży masz takie same objawy, albo kompletnie inne. Moja druga, niestety, nie donoszona ciąża tez nie dawała zadnych objawów. Ale skoro wczoraj oddałaś krew to pewnie dzis, jutro wszystko bedzie jasne, trzymam kciuki :)

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 2 listopada 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia widzę że też masz 2 letnią córeczkę o tym samym imieniu co moja Alicja :-)

    Ja wczoraj miałam jednorazowy incydent z plamieniem a potem pojawiło się strasznie dużo śluzu myślicie że to dobry znak?

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Alą własnie miałam dużo sluzu ;), w drugiej ciąży juz nie.

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 3 listopada 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha rozumiem

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam sine wargi sromowe i dodatkowo byłam mocno opuchnięta ;] I zauważyłam to dopiero jakiś czas po testowaniu.

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj złapało wymiotowanie straszne aż czerwona się zrobiłam :-D tak było do tej pory parę razy ale na aktualne wieści o tym co jest grane muszę czekać do niedzieli ;-) dowiem się po testowaniu.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny Niestety u mnie beta ujemna W ciazy mojej niestety poronionej ale ciazy mialam sine a teraz nie ale wiadomo kazda ciaza jest inna Teraz robilam sobie nadzieje bo owulacja byla i sluzu duzo a jednak nici wlansje zalewa mnie okres A dziewczyny jaki macie ten sluz? Czy ktoras tez miala duzo mlecznego bialo zoltego?

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj mierzyłam temp i było 37,2 a dziś mam 37,3 :-D

    Nola bardzo mi przykro może następnym razem się uda głowa do góry ;-)

    Co do śluzu ja mam teraz kremowy ;-) a biało-żółtego nie miałam.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ