X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wierszyki, złote myśli, piosenenki itp.
Odpowiedz

Wierszyki, złote myśli, piosenenki itp.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fasolkowa duszyczka Koleżanka
    Postów: 45 39

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Postanowiłam założyć nowy temacik aby kazda, niezależnie czy obecna czy przyszła mamcia podzieliła się jakimś swoim ulubionym tekstem, piosenką, złota myślą, wierszykiem, sentencją. Zbierzmy te piękne słowa w jedno miejsce

    brokatowy-mis.gif9ewn3e3k5668t40y.png f2w3vfxmxlrzenkc.png
  • Fasolkowa duszyczka Koleżanka
    Postów: 45 39

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki. Pierwszy zapytał się drugiego:
    - Wierzysz w życie po porodzie?
    - Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to co będzie potem.
    - Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by miało wyglądać?
    - No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, a jeść buzią....
    - No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina.
    - No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się będzie o nas troszczyć.
    - Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest?
    - No przecież jest wszędzie wokół nas... Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było.
    - Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem czyli jej nie ma...
    - No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja wierzę w życie po porodzie." ...

    mycha28, gosiunia lubią tę wiadomość

    brokatowy-mis.gif9ewn3e3k5668t40y.png f2w3vfxmxlrzenkc.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby WIARA była czymś łatwym po górach i pagórkach i nie zostało by śladu.

    Fasolkowa duszyczka lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Fasolkowa duszyczka Koleżanka
    Postów: 45 39

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdy idzie o zachodzenie w ciążę, jajeczka kobiety są jak jajka na miękko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz.

    zAgatka lubi tę wiadomość

    brokatowy-mis.gif9ewn3e3k5668t40y.png f2w3vfxmxlrzenkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:15

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ