X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne winko na poprawę endomeritum
Odpowiedz

winko na poprawę endomeritum

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jadzia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 2 maja 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, przeczytałam na forum że dużo dziewczyn pije wino czerwone na poprawę grubości endo; ja prawie w ogóle nie piję alkoholu ale zaczęłam pić przez wzgląd na starania, ale tak właściwie to ile tego wina trzeba dziennie wypić? Czy je pić tylko do owulacji czy przez cały cykl? Najgorsze jest to, że mieszkam w Anglii, byłam z mężem u lekarza i gdy on dowiedział się że mój mąż ma dzieci(2) z poprzednich związków powiedział, że zaostrzyły się przepisy i pomagają w pierwszej kolejności tym parom, które dzieci wcale nie miały (nie ważne, czy ze sobą czy z innymi partnerami) więc na pomoc medyczną tutaj raczej nie mam szans i łapię się wszystkiego co może poprawić warunki naszych organizmów (obydwoje bierzemy suplementy); będę wdzięczna za jakąkolwiek poradę,
    pozdrawiam
    Jadzia

    jadzia
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 3 maja 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ćześć JAdzia strasznie głupie te przepisy w tej Angli moim zdaniem powinni wszystkim pomagać którzy chcą mieć dzisiusia nie zależnie czymieli z poprzednich związków czy nie. a co do wina to w granichach rozsądku lampke wina i staraj sie o tym nie myśleć że po wypiciu musisz sie iśc kochac z mężem, róbcie to wtedy kiedy naprawde będziecie mieli na to ochote :) pozdrawiam

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • jadzia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 3 maja 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć ;oniqa, bo tutaj jest wszystko pokręcone... ja mam dwa krany w łazience przy zlewie, jeden na zimną drugi na ciepłą wodę... ostatnio zrobili tak, że jak zachorujesz i chcesz zwolnienie od lekarza z pracy, to dostaniesz je, ale dopiero po tygodniu choroby, żeby nie płacić za dni wolne, czyli zachorujesz, idziesz do lekarza, tydzień siedzisz w domu, potem znowu do lekarza, jak ci się nie poprawi to dopiero dostaniesz wtedy zwolnienie i coś tam ci zapłacą, ale nie za pierwszy tydzień choroby- wypisują zwolnienie od drugiej wizyty. Co do starań kiedyś pomagali wszystkim, a teraz oszczędzają( kiedyś były refundowane 3 podejścia do in vitro a teraz tylko jedno i musisz spełnić warunki nie możliwe do spełnienia), więc ja wypiję dwie lampki wina dziennie - może to coś pomoże.. co jeszcze można zrobić? Mi się wydaje że non stop mam biochemiczną, że nie mogę utrzymać fasolki, bo robiłam badania na hormony i owulację i wszystko było ok; tak, dwie lampki dziennie, chociaż będzie wesoło he he; pozdrawiam

    jadzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to pół lampki co drugi dzień wystarczy. Po 2-3 miesiącach picia dzień w dzień 2 lampek wina masz murowane uzależnienie od alkoholu...

  • jadzia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 14 maja 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po tym jak o winie przeczytałam to piłam co najmniej 1 codziennie, po kilku dniach pół lampki a teraz wogle nie piję bo mam dość... - liloe chyba twoja metoda jest lepsza - zacznę od nowego cyklu bo ten już raczej spisałam na straty ... Mam pytanie : robiłaś badania pod tym względem? jak to wino działa na twój organizm w kwestii endomeritum?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2013, 21:29

    jadzia
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 18 maja 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mieszkam w Anglii. Jesli mieszkasz nie daleko od Wakefield albo od Manchesteru to moge dac ci namiar na super polskiego ginekologa Jadzia. Z tym winkiem bym nie przesadzala...jedna lampka wystarczy...bo moze dojsc po kilku miesiacach jeszcze problem alkoholizmu...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja osobiście stosowałam migdały, czerwone wino i tran...endometrium nadal cienkie, wg mnie to nie działa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam przed owulką 3-4 dni i po owulce to samo !!I to działa bo bralam clo co upośledza przyrost endo!!Piłam lampkę czasem dwie a nawet zdarzyło się że całą butelkę wypilam he he ale to tak sącząc powoli!!!Na endo orzechy i migdały są dobre bo też zajadałam!!!Powodzenia!!:-)
    Ja piłam tylko przez jeden cykl w taki sposób jak miało do IUI dojść!!!!No bo długie popijanie to raczej bardziej murowany alkoholizm niż ciąża!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2013, 19:24

    jadzia lubi tę wiadomość

  • jadzia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 23 maja 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Ja tez mieszkam w Anglii. Jesli mieszkasz nie daleko od Wakefield albo od Manchesteru to moge dac ci namiar na super polskiego ginekologa Jadzia. Z tym winkiem bym nie przesadzala...jedna lampka wystarczy...bo moze dojsc po kilku miesiacach jeszcze problem alkoholizmu...

    Witam, niestety do Manchesteru mam 2,5 h jazdy samochodem... lipa... jak nic... zaczynam nowy cykl i stawiam na winogrona i migdały - winko jakoś mi nie wchodzi he he

    jadzia
  • jadzia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 24 maja 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Ja piłam przed owulką 3-4 dni i po owulce to samo !!I to działa bo bralam clo co upośledza przyrost endo!!Piłam lampkę czasem dwie a nawet zdarzyło się że całą butelkę wypilam he he ale to tak sącząc powoli!!!Na endo orzechy i migdały są dobre bo też zajadałam!!!Powodzenia!!:-)
    Ja piłam tylko przez jeden cykl w taki sposób jak miało do IUI dojść!!!!No bo długie popijanie to raczej bardziej murowany alkoholizm niż ciąża!!

    chyba się jednak napiję he he - jutro idę na imprezę to chociaż będzie okazja do wypicia tego wina :)

    jadzia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ