X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wirus Zika
Odpowiedz

Wirus Zika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Moonloo Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 18 marca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy robiła któraś z Was test na wirus zima lub wróciła z kraju w którym wirus działa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sensu robić testu na ten wirus jesli nie miałaś z nim stycznosci czytaj: nie wrociłaś z kraju w ktorym jest.
    Ja byłam w Brazylii w 2015r. miesiac przed tym zanim wybuchła epidemia, nic mi nie jest :)

  • Moonloo Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 marca 2018, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżdżę do Azji południowo wschodniej co roku i dopiero teraz doszło do mnie o wirusów zika. Właśnie ponownie wróciłam stąd pytanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonloo wrote:
    Jeżdżę do Azji południowo wschodniej co roku i dopiero teraz doszło do mnie o wirusów zika. Właśnie ponownie wróciłam stąd pytanie.
    Nie da się przegapić tego, że się zaraziło wirusem, tyle powiem. Poczytaj więcej na jego temat jakie daje objawy i co ze sobą niesie

  • Macy Ekspertka
    Postów: 178 491

    Wysłany: 19 marca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonloo wrote:
    Jeżdżę do Azji południowo wschodniej co roku i dopiero teraz doszło do mnie o wirusów zika. Właśnie ponownie wróciłam stąd pytanie.

    Hej z tego co sie orientuje to mozesz zrobic test ale nie wczesniej niz 21 dni po powrocie z podrozy, ze wzgledu na okres inkubacji. Jezeli bylas z partnerem to on tez powienien sie zbadac, wirus moze utrzymywac sie w nasieniu nawet do 6 miesiecy.

    s9cmnt1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ