X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Witam się
Odpowiedz

Witam się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .. Od dłuższego czasu was podczytuje , i na prawdę wciągnęło mnie to forum .. więc postanowiłam do was w końcu dołączyć , i wymieniać się doświadczeniem , jaki zarówno poznać wiele ciekawych osób. Jestem szczęśliwą i spełnioną mamusią trójki wspaniałych dzieci i mam wspaniałego męża .

  • mimik74 Ekspertka
    Postów: 233 137

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj mając trójkę co Cie sprowadza na ovu chęć poznania ludzików czy chcesz kolejne:)

    vanessa, momo1009, Myszka-Minnie lubią tę wiadomość


    a302d9371e7d21520ed0078509ffa262.png


    39f8egz20fly1xw6.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimik74 wrote:
    Witaj mając trójkę co Cie sprowadza na ovu chęć poznania ludzików czy chcesz kolejne:)

    Własnie to samo miałam na mysli. Hmm...jestem ciekawa co autorka napisze.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ