X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne witaminki dla starajacych sie
Odpowiedz

witaminki dla starajacych sie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emy Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki jeśli już był taki temat to przepraszam. Przeglądając wasze wykresy widzę jak dużo z was bierze witaminy,acard itp. Chodzi mi o te bez recepty. Ja biorę tylko folic i wiesiolek do owulacji. Proszę podzielcie się swoją wiedzą na ten temat jaki witaminy i dlaczego i ten acard ( chyba dobrze napisałam ) na co go bierzecie? Dziękuję i pozdrawiam

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acard akurat nie jest witaminą, a lekiem na krzepliwość. Wykres podaje wiele leków, które mogą mieć wpływ na cykl, a nie są witaminami - nie sugeruj się tym.

    Ja biorę folik, tran i macę. Nie wydaje mi się, żeby faszerowanie się na siłę mogło pomów. Szczególnie, jeśli nie ma wyraźnych zaleceń lekarza.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Emy Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macę? A co to.? Tak wiem,ze to nie witaminka acard ale myślałam,ze on ma jakiś związek z plodnoscia. Dzięki za odzew

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj masz temat o tym :)
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/maca,769.html

    Emy lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie tylko brałam kompleks witamin dla starających się - femibion Natal 1. Nic więcej nie brałam....
    Zależy z czym masz problem, z śluzem itp

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesniej przez lata bralam są folik. Teraz biorę vitamin plus mama z olimpu.

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie kupujesz?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jedynie co biorę to magne b6 wapno skrzyp i kwas foliowy myślałam też nad ziołami o.sroki ale gin mi odradziła i powiedziała że nie jest mi potrzebny. Najlepiej zapytać lekarza na wizycie co poleca :)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu Ci odradziła?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo zioła o.sroki głównie wpływają na śluz i pracę jajników a u mnie z tym problemu nie ma :) w jednym cyklu potrafię mieć 3 jajca na pęknięciu a śluz to mnie zalewa :)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja jakoś nie wierzy w te ziółka :( ale ja spróbuję :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno bardzo dobre są :) ale w określonych przypadkach żeby nie przedobrzyć :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ