X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Witaminy/suplementy podczas starań
Odpowiedz

Witaminy/suplementy podczas starań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, proszę napiszcie jakie witaminy,suplementy polecacie/stosujecie podczas starań.

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję ovarin, witaminę D3, magnez, a do owulacji biorę omega 3-6-9 na śluz i Dong Quai na poprawę endo, po owulacji biorę bromelainę na wspomaganie ewentualnego zagnieżdżenia, wcześniej piłam miositogyn, ale miałam wrażenie, że w ogóle mi nie pomaga, nawet miałam wrażenie, że opóźniał mi owulacje, bo nawet zdarzyło się, że miałam w 19 dc, teraz jak biorę ovarin to owulacje mam przeważnie w 17 dc (cykle ok 30 dniowe)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2020, 11:30

  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoMarzenia wrote:
    Ja stosuję ovarin, witaminę D3, magnez, a do owulacji biorę omega 3-6-9 na śluz i Dong Quai na poprawę endo, po owulacji biorę bromelainę na wspomaganie ewentualnego zagnieżdżenia, wcześniej piłam miositogyn, ale miałam wrażenie, że w ogóle mi nie pomaga, nawet miałam wrażenie, że opóźniał mi owulacje, bo nawet zdarzyło się, że miałam w 19 dc, teraz jak biorę ovarin to owulacje mam przeważnie w 17 dc (cykle ok 30 dniowe)

    Czy przed zażywaniem ovarin jest potrzebna konsultacja z lekarzem, lepiej nie brać na „własna rękę”??

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annja wrote:
    Czy przed zażywaniem ovarin jest potrzebna konsultacja z lekarzem, lepiej nie brać na „własna rękę”??
    Ja tego nie konsultowałam, to suplement diety, więc na pewno nie zaszkodzi, biorę go już od kilku miesięcy i w żaden sposób mi nie namieszał w cyklu, a wręcz przeciwnie, teraz mam regularne owulacje a nie co miesiąc inaczej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2020, 14:21

    Annja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore Ovarin i wit D.
    Ovarin polecila mi moja Pani ginekolog i kazala brac 1 tabletke 2 razy dziennie.
    Biore juz 5 cykl 👍
    Czekam na efekty ☺️

    Annja lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ