X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wizualizujecie przyszlosc z malenstwem?
Odpowiedz

Wizualizujecie przyszlosc z malenstwem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia DRP Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Tak sie zastanawiam... Zafiksowalam sie na badaniach, stymulacjacj, temperaturze.. a dzis zdałam sobie sprawę, ze nie bardzo potrafię sobie wyobrazić tego małego dziabąga. Jakos ciężko mi to przychodzi.

    Jak to jest z Wami? Myślicie w tych kategoriach? W sensie, pomalujemy "Zosi" pokój na żółto? Czy na razie liczy sie tylko tempka i dwie kreski na sikaczu? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, no pewnie :P ja sobie zawsze wizualizuję jak widzę dzieci na spacerach, w parku czy na placu zabaw, że ja też bym tak z moim dzieciakiem chciała. W dodatku jeden z pokoi w nowym mieszkaniu pomalowaliśmy na różowo ;) niby przypadek, ale ten pokój kiedyś mógłby być sypialnią dziecka przecież.

    Natalia DRP lubi tę wiadomość

  • Natalia DRP Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie jakoś nie potrafię. Nie wiem, moze to jakas podświadoma proba niezapeszania?

    Dwa lata temu kupilismy nowe mieszkanie i zaprojektowalam z gory meble, ktore nadzadza się tez dla dziecka ale to wszystko.

    Czy to bedzie bardzo głupie jak kupię po kryjomu taką rozowa sukienusie? :D

  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, jeśli jej kupno sprawi, że będzie Ci raźniej to czemu nie. 🙂
    Ja znowu nie lubię zapeszać, tak wiec póki co tylko się rozglądam co by mi się przydało dla drugiego dziecka, na co np. przy pierwszym nie było mnie stać. Nie mam już nic po pierwszym synku, bo gdy się urodził to stwierdziliśmy, ze nie chcemy więcej dzieci. Pozmieniało się 🙂
    A jeżeli chodzi o wizualizacje to bardziej zastanawiam się jak będę musiała przeorganizować dom, żeby gdzieś tego małego człowieczka wpasować. I oczywiście całą masę rzeczy z nim związaną. Myślę też o tym jak to zorganizuję logistycznie po powrocie do pracy, odstawianie do szkoły, przedszkola, takie rzeczy. Mieszkam w UK i jesteśmy pod tym względem zdani z mężem na siebie.
    Bardzo przyziemnie 😉

    Natalia DRP lubi tę wiadomość

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ