X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wizyta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mialam brac luteine po 2 tabl przez 2 tyg i powinniem wystapic okres a ja bralam przez 10 dni i juz dostałam to musze ja odstawic a w 6-7 dniu musze isc do lekarza na monitoring i juz musze sie zarejestrowc...ciekawe co z tego wyjdzie jeszcze musze zrobic badania takie podstawowe a jeszcze ich nie zrobilam bo nie myslalam ze tak okres szybko dostane po tych tabletkach a mam do niego isc z tymi wynikami wiec dopiero je zrobie we wtorek bo teraz nie mam jak ...ale masakra..albo pojde do niego i powiem ze nie mam jeszcze wynikow...

    Magda26
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwne ze przez dwa tyg - mi zazwyczaj na 10 dni kaze brac i zazwyczaj po odtswieniu na drugi dzien lub trezci dstaje @ wiekszosc lekarzy kaze brac przez 10 dni

    A z jakiego powodu bralas >??

    Unlike lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo nie mam wcale okresu i na wywolanie bo staram sie o dziecko i jeszcze nie mam tych wynikow badan bo nie zrobilam i mam sie umowic w 6,7 dniu cyklu czy mam wogole owulacje ma sprawdzic najwyzej pojde bez tych badan i powiem ze nie zdazylam zrobic

    Magda26
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli był tylko na wywołanie to można odstawić. Skoro okres się pojawił, to nic już tu nie zdziała, spełniła swoją funkcję.

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ