X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Włosy :)
Odpowiedz

Włosy :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 29 marca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam kręcone - więc wiem o czym mówisz, ale... wole chodzić z powykręcanymi niż niszczyć sobie włosy prostownicą. Jasne jak pada to te krótsze włosy się zwijają i tworzy się mini szopa, ale i tak wolą ją niż niszczenie. Za bardzo sobie cenie moje włosy by traktować je prostownicą.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Juśka Przyjaciółka
    Postów: 83 97

    Wysłany: 30 marca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Ja również dużo czasu spędziłam na forach o włosach. Na początku stosowałam jedwab Biosilk (nie przypadł mi do gustu). Dostałam kiedyś od fryzjerki olejek arganowy, jestem z niego bardzo zadowolona. Oprócz tego stosuje dwa razy w tygodniu maske BioVax na regeneracje (są różne- można kupić w aptece).Cena za 500 ml od 20 zł do 28 zł. Po umyciu włosów nakładam i tak z pół godzinki chodzę w czepku po domu. Po spłukaniu włosy są mięciutkie a jak wyschną ładnie błyszczą. Maskę można wmasować w skórę głowy, włosy są lekkie i nie przetłuszczone tak jak po niektórych odżywkach. Mniej wypadają mi włosy...No to chyba tyle:) Pozdrawiam:)

    relgh371oag5i13h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 11:34

  • Basiula30 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie myślałaś o zagęszczeniu włosów? Ja mam podobny problem i poddaje się temu zabiegowi. Trochę bardziej trzeba dbać o włosy ale efekty są super. Tylko trzeba się udać w sprawdzone miejsce, ja polecam http://www.arena.pl/wlosy-naturalne-do-przedluzania-slowianskie-i-europejskie,737281.html . Jeśli jednak wolisz naturę polecam specjalną odżywkę dla osób po chemioterapii, można kupić w aptece, daje włosom niezłego kopa:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 08:26

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja niestety mam wlosy ktore sie przetluszczaja... myje je codziennie i nie znam sposobu aby wytrzymaly 2 dni bez mycia


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Ja polecam ten olejek:
    http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31360
    Do olejowania włosów nadaje się świetnie! :D

    Witam :) !
    A można stosować ją na całą długość włosów razem ze skórą głowy czy raczej tego unikać?
    Używasz jej po każdym myciu?

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuska ja też mam przetłuszczające się włosy...ochyda...choć udało mi się doprowadzić do tego, ze moge je myć co dwa dni a nie codziennie jak kiedys. Ja do tego mam łupiez tłusty, nie jest to w tak strasznym stadium jak czasem widac na zdjęciach w internecie, jednak jak przejadę paznokciem po głowie to widać. Kompletnie nie wiem jak się tego badziewia pozbyć.

    polkosia lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM, ja też mam przetłuszczające się i jak mi się chce to myję co 2 dni, ale zazwyczaj co 3. Nie cierpię myć włosów, suszyć ich itd. W ogóle żadnych zabiegów pielęgnacyjnych nie robię. Lubię włosy, ale dbanie o nie doprowadza mnie do szału. Zazwyczaj kąpię się wieczorem i idę spać z mokrą głową, a potem rano wyglądam jak... Na dodatek mój paradoks jest taki, że mam przesuszoną skórę głowy i też wygląda to jak łupież, a mi po prostu się skóra łuszczy. Może Ty też tak masz?

    Ja mam jednak problem z wypadającymi włosami. Lecą mi STRASZNIE. Łykam witaminy etc., a to nic nie pomaga :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 14:04

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia mam to samo....czuję że mam suchą skórę i mi się ona łuszczy, to nie taki zwykły łupież, no chyba że się nie znam....
    kupiłam sobie ostatnio szampon Biały Jeleń i testuję go własnie, staram się teraz myć codziennie, a ogólnie mam linię kosmetyków z green phachrmacy z rosmana, takie ziołowe szampony i odżywki i mgiełki po kilka złotych i jestem zadowolona.
    aaa i kupiłam sobie ten sławny olejek arganowy...osz matko co to za cud natury!!!
    też myję włosy na wieczor i idę w takich potem spać;) rano czeszę sobie koszyczek więc nie przeszkadza mi to jak wyglądają:) no ale jak nałożę troszkę tego olejku na włosy to już jak są mokre i nie rozczesane robią się gładkie i nie skudlone;)
    na drugi dzien cud. czuć w nich nawilżenie, ciężkość i świeżość:) od dziś kupuję olejek arganowy;) był w rossmanie po około 5 zł:)

    polkosia, Eklerka lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zakupiłam kokosowy :)
    NAkładam na włosy na cała noc :) jest jeden wielki tłuścioch :D ale pieknie cudnie i rano , po umyciu włosy sa tak miekkie i lśniące ze ho ho :)
    jest superowy :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia, ja tak nie mam. Tego "tłustego łupieżu" nigdzie nie widać, tylko jak sie tym pazurkiem po skórze głowy przejedzie. czasem mi się uda umyś głowę raz na 3 dni, ale w ten ostatni dzień to już tylko w spiętych włosach musze chodzić. Ja żadko susze włosy, wlaśnie dlatego, ze później bardziej sie przetłuszczają. A też kąpie się wieczorem i idę spać z mokrą głową, tylko ja mam włosy średniej długości (takie do łopatek) całkiem proste, więc nie mam problemu zeby je jakoś układać, właśnie dlatego ich nie obcinam. Podoba mi się bob, maiałam kilka razy, i mimo, ze nie wymaga nie wiadomo jakiego układania to nie chce mi się...no poprostu nie i już :)
    Na ten tłusty łupież miałam kiedyś próbkę szamponu Eucerin, dość dobre to było, ale drogi tem szampon jak cholera a wcale nie jest wydajny.

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz bym chciała sprawdzić płukanke wody z octem:) dam do miski z wofą kilka łyżek octu i tak przepłukam włosy....słyszałam że dobrze działa na łupież.

    ja też mam włosy do łopatek, i zapuszczam namiętnie;)

    MonikaDM lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie do ramion (widać na zdjęciu), prawie całe życie tak noszę, bo w dłuższych mi niewygodnie. A znów boba trzeba jednak układać trochę i chociaż miałam kilka razy, to nie chce mi się...

    Ja mam problem, bo mam teraz ombre zrobione i włosy od połowy do dołu są suche od tej farby, a znów od skóry tłuste. Masakra. Ostatni raz farbowałam!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia, a próbowałaś nakładać na skórę głowy olejek rycynowy? Albo naftę kosmetyczną? U mnie to odratowało przerzedzającą się czuprynę :)
    A z suplementów diety polecam Merz Special :)

    I ciekawi mnie jakich szczotek do włosów używacie :) Zwykłe plastikowe, z włosia naturalnego, czy może Tangle Teezer? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 11:14

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:51

  • lililolo Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wypadające, słabe włosy stosowałam kozieradkę (w ogóle jestem freak jeśli chodzi o takie naturalne metody dbania :)). Wyczytałam o niej na blogu Idalii (www.idaliablog.com). Po miesiącu wcierania zaczęły szybko rosnąć i do teraz nie mam problemu. A na połysk stosuj maski, np. z siemienia lnianego.

    Lena '88. Planująca starania...

    cbprxqpkudpypr0x.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochanie mam ten sam problem co ty <3
    tzn. miałam :)
    używam: olejku arganowego, maski arganowej i podczas mycia głowy robię mieszankę:
    nalewam na dłoń szampon, a do tego nalewam kilka kropel olejku rycynowego (kupisz w każdej aptece).. nalewam go tyle, żeby było go ok. 3cm średnicy :)
    później odżywka, po jej spłukaniu nakładam maskę arganową, którą też spłukuję i po wysuszeniu włosów dwie kropelki olejku arganowego :)
    włoski lśnią i się tak nie kręcą :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 17:46

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak dbacie o takie bardzo mocno zniszczone włosy? Kolor blond

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2023, 10:29

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę pielęgnację mojej mamy, ktora jest blondynką farbowaną. Szampon nawilżający, odżywka regeneracyjna, ochrona termiczna, dobra maska, Olejowanie regularne. Ponieważ mama ma wysokopory to też Seria wygładzająca dodatkowo.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ