X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wnętrostwo i interpretacja wykresu
Odpowiedz

wnętrostwo i interpretacja wykresu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Biedroenczka Debiutantka
  Postów: 13 4

  Wysłany: 20 października 2013, 21:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny. Mój mąż w późnym, bo w wieku 11 lat przeszedł operację na niezstąpione jądro. Bardzo się boję, że będziemy mieć problem, że nie będziemy mogli mieć dzieci. Już 3 cykl zakończył się niepowodzeniem:( W 8 dniu po owulacji zauważyłam że temperatura spadła, więc myślę, że mogła być to próba zagnieżdżenia zarodka. Proszę o wypowiedzenie się. Jakie są szanse na to, że drugie jądro może normalnie funkcjonować i czy faktycznie mogła być to próba zagnieżdżenia?

  a31329849d9758950b69506753f41ca2.png

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2013, 21:35

  Biedroneczka
 • Martynika Autorytet
  Postów: 3162 5672

  Wysłany: 20 października 2013, 23:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wydaje mi się,że to pytanie powinno być skierowane do lekarza...a trzy cykle zakończone niepowodzeniem absolutnie mieszczą się w normie i nie muszą o niczym świadczyć.Może chcielibyście zbadać nasienie,wtedy mielibyscie czarno na białym.

 • Martynika Autorytet
  Postów: 3162 5672

  Wysłany: 20 października 2013, 23:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A co do spadku temperatury,to mogło to być tysiąc innych rzeczy,poza próbą zagnieżdżenia zarodka,mamy naprawdę bardziej skomplikowany organizm,niż nam się wydaje :)

 • Biedroenczka Debiutantka
  Postów: 13 4

  Wysłany: 21 października 2013, 19:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuję za odpowiedź.

  Biedroneczka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ