Forum Starając się - ogólne wnętrostwo i interpretacja wykresu
Odpowiedz

wnętrostwo i interpretacja wykresu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Biedroenczka Debiutantka
  Postów: 13 4

  Wysłany: 20 października 2013, 21:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny. Mój mąż w późnym, bo w wieku 11 lat przeszedł operację na niezstąpione jądro. Bardzo się boję, że będziemy mieć problem, że nie będziemy mogli mieć dzieci. Już 3 cykl zakończył się niepowodzeniem:( W 8 dniu po owulacji zauważyłam że temperatura spadła, więc myślę, że mogła być to próba zagnieżdżenia zarodka. Proszę o wypowiedzenie się. Jakie są szanse na to, że drugie jądro może normalnie funkcjonować i czy faktycznie mogła być to próba zagnieżdżenia?

  a31329849d9758950b69506753f41ca2.png

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2013, 21:35

  Biedroneczka
 • Martynika Autorytet
  Postów: 3162 5670

  Wysłany: 20 października 2013, 23:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wydaje mi się,że to pytanie powinno być skierowane do lekarza...a trzy cykle zakończone niepowodzeniem absolutnie mieszczą się w normie i nie muszą o niczym świadczyć.Może chcielibyście zbadać nasienie,wtedy mielibyscie czarno na białym.

 • Martynika Autorytet
  Postów: 3162 5670

  Wysłany: 20 października 2013, 23:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A co do spadku temperatury,to mogło to być tysiąc innych rzeczy,poza próbą zagnieżdżenia zarodka,mamy naprawdę bardziej skomplikowany organizm,niż nam się wydaje :)

 • Biedroenczka Debiutantka
  Postów: 13 4

  Wysłany: 21 października 2013, 19:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuję za odpowiedź.

  Biedroneczka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ