X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wszelakie wspomagacze.
Odpowiedz

Wszelakie wspomagacze.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 7 lutego 2023, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mam nadzieje, że nie powielam postu, nie mogłam znaleźć takiego zbiorczego.

    Piszmy tu rady wszelakie, suplementy, preparaty, wspomagacze, zioła, procedury, pozycje, wszystko co uważamy, że pomaga, mogłoby pomoc w zajściu w ciąże.

    🙏

    Ja zaczynam testowanie ziółek Ojca Sroki, ale jestem otwarta na Wasze pomysły i rady.
    Dla nas, ale dla partnerów także!

  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 9 lutego 2023, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge tu napisać o moich przejściach.
    Brałam ovarin, który nic nie pomógł. Suplementowalam też cyclodynon, który działa na bolesność natomiast ja nie zauważyłam różnicy. Bralam także femibion zero ale też nie przyniosło rezultatów. Na obecnym etapie biorę pregna start, zobaczymy co dalej ☺️ dołączyłam do niego magnez z wit b6 i b12, a wit d biorę już od dawna.

    Być może któryś z powyższych suplementów pomogły innym dziewczynom, mi natomiast nie.

  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 3 marca 2023, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To odgrzeje wątek, dla mnie temat bardzo ciekawy.
    Staraliśmy się intensywnie niecały rok, bez wspomagaczy, za to seks regularnie, nie na siłę, w dni płodne codziennie.

    W ostatnim cyklu włączyliśmy zioła ojca sroki, żel conceive i suple dla męża. Seks wyjątkowo tylko jeden raz w dni płodne, na dodatek 2 dni przed owu.
    Spisalam ten cykl na straty, a tu bam! Dwie kreski.

    Zioła nie wiem, jak by działały na dłuższa mete, natomiast bardzo dawno nie miałam tak książkowej owulacji i tak ładnego śluzu płodnego.

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 6 marca 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się podpinam pod wątek, na razie jaki słuchacz.
    Biorę jedynie Pueria Uno.

    Na ten cykl kupiłam jeszcze Conceive Gel, natomiast w Premom znalazłam video,gdzie nie jest jednoznacznie powiedziane by się żelami wspomagać,bo jednak mogą zaburzyć naturalny cykl kobiecy... Jedynie wtedy, kiedy faktycznie jest sucho.

    Spotkałyście się z takimi opiniami , np. wśród lekarzy?

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Yasuole Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 7 marca 2023, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemamnicku wrote:
    To odgrzeje wątek, dla mnie temat bardzo ciekawy.
    Staraliśmy się intensywnie niecały rok, bez wspomagaczy, za to seks regularnie, nie na siłę, w dni płodne codziennie.

    W ostatnim cyklu włączyliśmy zioła ojca sroki, żel conceive i suple dla męża. Seks wyjątkowo tylko jeden raz w dni płodne, na dodatek 2 dni przed owu.
    Spisalam ten cykl na straty, a tu bam! Dwie kreski.

    Zioła nie wiem, jak by działały na dłuższa mete, natomiast bardzo dawno nie miałam tak książkowej owulacji i tak ładnego śluzu płodnego.


    Gratulacje! ❤️
    Powiedz proszę jakie suple dla męża?

  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 8 marca 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasuole wrote:
    Gratulacje! ❤️
    Powiedz proszę jakie suple dla męża?

    Fertilman :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ