Forum Starając się - ogólne wykasowane wykresy...
Odpowiedz

wykasowane wykresy...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • candela Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie do wszystkich. Nie mogłam znaleźć podobnego tematu bo pewnie jestem jedyną sierotą, której się to stało :/ Podczas wprowadzania danych jakimś cudem wykasowało mi wszystkie wykresy z tego roku. Czy ktoś wie co w tej sytuacji mogę zrobić? Czy te dane są już stracone?

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z dziewczyn o tym pisala. Jej po dwoch dniach same wrocily. Kilka dni temu miala taka sytucje.

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/zniknal-mi-wykres,7543.html

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • candela Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, dzięki dziewczyny. No mam nadzieję, że też same wrócą ale widać, że chyba mają jakiś problem techniczny...

RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • mkl Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    candela wrote:
    O, dzięki dziewczyny. No mam nadzieję, że też same wrócą ale widać, że chyba mają jakiś problem techniczny...

mi zniknęły w weekend, napisałam do administracji ( na samym dole masz "zgłoś problem") i w poniedziałek z samego rana mi przywrócili, okazało się, że był jakiś błąd.

Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

• candela Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl, już napisałam, dzięki :)

RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • candela Autorytet

Wysłany: 21 maja 2015, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    problem rozwiązany :)

RwFEp2.png 7lpqp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego