X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wykasowane wykresy...
Odpowiedz

wykasowane wykresy...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie do wszystkich. Nie mogłam znaleźć podobnego tematu bo pewnie jestem jedyną sierotą, której się to stało :/ Podczas wprowadzania danych jakimś cudem wykasowało mi wszystkie wykresy z tego roku. Czy ktoś wie co w tej sytuacji mogę zrobić? Czy te dane są już stracone?

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z dziewczyn o tym pisala. Jej po dwoch dniach same wrocily. Kilka dni temu miala taka sytucje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/zniknal-mi-wykres,7543.html

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, dzięki dziewczyny. No mam nadzieję, że też same wrócą ale widać, że chyba mają jakiś problem techniczny...

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    candela wrote:
    O, dzięki dziewczyny. No mam nadzieję, że też same wrócą ale widać, że chyba mają jakiś problem techniczny...

    mi zniknęły w weekend, napisałam do administracji ( na samym dole masz "zgłoś problem") i w poniedziałek z samego rana mi przywrócili, okazało się, że był jakiś błąd.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 20 maja 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl, już napisałam, dzięki :)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 21 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problem rozwiązany :)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ