X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wynik FSH
Odpowiedz

Wynik FSH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • daisy813 Koleżanka
    Postów: 58 18

    Wysłany: 5 października 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem pewna że są tutaj osoby mające wiedzę na temat wyników badań hormonalnych. Wykonałam dwa w 3 dniu cyklu... Zrobiłam je z powodu ciągłego bólu piersi niezależnie od dnia cyklu oraz "czegoś" w prawej pachwinie,., ciezko mi ocenić co to ale czuje jakbym miała w środku coś ograniczającego moje ruchy... ciezko jest mi np zrobic przysiad bo cos przeszkadza... ale do rzeczy... Mam 27 lat i jedno dziecko ktore urodziłam 8 lat temu... Moje wyniki to FSH 10.91 mIU/ml
    LH 3.73 stosunek LH/FSH 0.3 Czy wyniki są dobre patrząc na moj wiek i FSH?

    daisy813
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 6 października 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy813 wrote:
    Witam. Jestem pewna że są tutaj osoby mające wiedzę na temat wyników badań hormonalnych. Wykonałam dwa w 3 dniu cyklu... Zrobiłam je z powodu ciągłego bólu piersi niezależnie od dnia cyklu oraz "czegoś" w prawej pachwinie,., ciezko mi ocenić co to ale czuje jakbym miała w środku coś ograniczającego moje ruchy... ciezko jest mi np zrobic przysiad bo cos przeszkadza... ale do rzeczy... Mam 27 lat i jedno dziecko ktore urodziłam 8 lat temu... Moje wyniki to FSH 10.91 mIU/ml
    LH 3.73 stosunek LH/FSH 0.3 Czy wyniki są dobre patrząc na moj wiek i FSH?

    Nie wiem jak odnosić sie do wieku z tymi wynikami. Wiec wypowiem sie ogolnie z tego co wiem ;)
    Stosunek LH/FSH masz za mały -powinno byc ok 1. FSH masz wysokie co moze oznaczać zmniejszoną rezerwę jajnikową... A jak długie masz cykle i ile trwa u Ciebie faza lutealna?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • daisy813 Koleżanka
    Postów: 58 18

    Wysłany: 6 października 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 27 dniowe... znaczy mam teraz od około pol roku... całe zycie tak naprawde okres miałam rożnie... potem przez 4 miesiące brałam tabletki antykoncepcyjne Dorin i mysle ze to wlasnie przez to miesiączka sie uregulowała do tych 27 dni... 26... ostatnie 2 cykle 24 dni ale mysle ze to ze względu na dwutygodniowy wyjazd do Grecji... Chyba że się mylę:/
    Swoje cykle zaczelam obserwować od paru miesiecy... czasami w połowie czuje kłucie w jajnikach... występuje także śluz... temperaturę mam zamiar zaczac dopiero mierzyć... Ciezko jest mi określić wlasnie dlatego tą fazę lutealna:/ Z moich obserwacji wynika że od dnia największej ilości śluzu mija 10-14 dni do dnia wystąpienia miesiączki a raczej plamienia ktore trwa góra dwa trzy dni...

    daisy813
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy powinnaś zbadać jeszcze progesteron (7dpo) i prolaktyne. Z wynikami do ginekologa. Fsh powinno być niższe, ale jednorazowy wynik może nie być brany pod uwagę. Z bólami piersi też najlepiej do gin podejdź...!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • daisy813 Koleżanka
    Postów: 58 18

    Wysłany: 6 października 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje pilik... zrobie reszte badań

    daisy813
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 października 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ