X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wynik pozytywny czy nie
Odpowiedz

Wynik pozytywny czy nie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ciekawa10047 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 30 października 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam
    Mam pytanie, dzisiaj rano obilam test ciążowy, wydaje mi się że widziałam delikatna drugą kreskę pod światło
    Po uplywie 6 godzin kreska ta ściemniała i jest już widoczna gołym okiem. Jak myślicie czy to może być ciąża? Niestety nie mogę się teraz udać do apteki po drugi test ponieważ mam kwarantanne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2020, 13:48

  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 30 października 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po takim czasie nie odczytuje się testów. Jak się skończy kwarantanna idź na betę bądź po drugi test.

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Ciekawa10047 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 30 października 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Honorci wrote:
    Po takim czasie nie odczytuje się testów. Jak się skończy kwarantanna idź na betę bądź po drugi test.

    Wiem, wiem
    Tylko się tak zastanawiam ponieważ nigdy nie pojawiała się druga kreska, nawet po kilku godzinach

    Tytaj wstawie link do zdjecia
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/ca02dee38f4c364b

  • Mama_Honorci Autorytet
    Postów: 346 265

    Wysłany: 30 października 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest kreska pozytywnego testu ona powinna być w kolorze różowym. To jest odbarwienie w miejscu w którym powinna właściwą kreska się pojawic. Test po kilku godzinach jest nie wiarygodny. Skończy Ci się kwarantanna idź na betę bądź powtórz test. Ile okres Ci sie spóźnia?

    Anciaq lubi tę wiadomość

    Mama Honoratki po 7 latach <3 - 19.11.2019
    Mama Natalki 27.04.2021
    Mamo czuwaj nad nami <3 [*] 21.10.2019
  • Ciekawa10047 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 30 października 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Honorci wrote:
    To nie jest kreska pozytywnego testu ona powinna być w kolorze różowym. To jest odbarwienie w miejscu w którym powinna właściwą kreska się pojawic. Test po kilku godzinach jest nie wiarygodny. Skończy Ci się kwarantanna idź na betę bądź powtórz test. Ile okres Ci sie spóźnia?

    Mam dostać dopiero w poniedziałek
    Wyślę kogoś po test, jeśli nie dostanę to zrobię

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 1 listopada 2020, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jeśli widziałaś tą kreskie od razu ( nawet blada, cienka, cień cienia ) to może być pozytywny wynik 😉 ale nie musi. Dla pewności powtórz w dzień spodziewanej.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Stardust Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 6 listopada 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa10047 wrote:
    Wiem, wiem
    Tylko się tak zastanawiam ponieważ nigdy nie pojawiała się druga kreska, nawet po kilku godzinach

    Tytaj wstawie link do zdjecia
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/ca02dee38f4c364b
    I jak, przyszła @?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ