X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wyniki badań z krwi
Odpowiedz

Wyniki badań z krwi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alineczka Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 9 czerwca 2022, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem w 4-5 tyg ciąży. Zrobiłam kontrolnie badania i wyszło mi że mam podwyższone mchc, zaznaczę że nie mam wymiotów i staram się pić dużo wody ale kiepsko mi idzie. Co może być przyczyną lekko podwyższonego poziomu mchc ? Wyjmij MCHC 35,9 a zakres jest do 35.5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2022, 15:25

  • Alineczka Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 11 czerwca 2022, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ