X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wynki z brussa....pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Wynki z brussa....pomoc w interpretacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia90 Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dziś robiłam beat hcg w Brussie i wynik to 20.46. Normy tutaj są dziwne i nie wiem jak mam je interpretować.... może któraś z Was wie czy to może być ciąża czy nie.

    poniżej 5.00 mIU/ml
    Wartości w ciąży dla LMP
    LMP (tygodnie od ostatniej miesiączki):
    202 - 231000 dla LMP 1-10
    22536 - 234990 dla LMP 11-15
    8007 - 50064 dla LMP 16-22
    1600 - 49413 dla LMP 23-40
    metoda CMIA, system Alinity, Abbott

  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 284 203

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze oznaczać bardzo wczesna ciążę. Badanie do powtórzenia za dwa dni. W którym dniu cyklu jesteś?

    Natalia90 lubi tę wiadomość

    age.png

    preg.png
  • Natalia90 Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia35 wrote:
    To moze oznaczać bardzo wczesna ciążę. Badanie do powtórzenia za dwa dni. W którym dniu cyklu jesteś?


    W 30 nie wiem własnie co mam o tych wynikach myslec. Dziękuje za odpowiedz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2023, 14:09

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ