Forum Starając się - ogólne wypadająca macica a starania o dziecko
Odpowiedz

wypadająca macica a starania o dziecko

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Oluniaaa Autorytet
  Postów: 307 552

  Wysłany: 18 sierpnia 2016, 16:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam.
  Chciałam zapytać czy któraś może ma lub spotkała się z takim problemem jak dopadł mnie.....
  W ubiegłym roku w grudniu urodziłam córeczkę....około trzech miesięcy później czułam dyskonfort w okolicach intymnych, pól roku po porodzie było już coraz gorzej....macica tak opada że momentami czuje miedzy nogami jajo. Byłam u lekarza powiedział że w takim stadium czeka mnie już operacja podwieszania macicy.....zapytał wprost czy chce jeszcze dzieci, oczywiście że chce, zawsze marzyłam o dwójce. Wiec lekarz stwierdził że mam pół roku na kolejną ciąże i niby wtedy w ciązy macica wróci na swoje miejsce i ciąże bez problemu utrzyma, a po rozwiązaniu zrobimy operacje. Powiedział że po takiej operacji jest 50/50 %szans że dziecka nie donosze i on by na moim miejscu nie ryzykował i starałby się teraz póki jeszcze całkiem mi nie wypadła ta macica.
  Czy któraś z Was ma taki problem? czy któraś zaszła w ciąże z wypadającą macicą?
  Dodam że dopiero mam 26 lat ;( a narządy rozrodcze mam jak 70 latka ;( ;(
  załamana jestem :(

  wniddf9h8xpsthjb.png
  km5sdf9hrm4qrho3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ