X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wyregulowanie TSH, a owulacja..
Odpowiedz

Wyregulowanie TSH, a owulacja..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olenika Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Mam takie pytanie, może macie jakieś doświadczenia w tym temacie :) Planujemy ponownie zacząć starania o maluszka. Prawdopodobnie mam PCOS, niedoczynność tarczycy i hashimoto. Była również delikatnie podwyższona prolaktyna. Wcześniej przed zbijaniem TSH, które i tak mieściło się w normie (3,4) po każdej "owulacji" okropnie bolały mnie piersi.. Ciężko było to wytrzymać. Teraz od kiedy biorę leki i TSH spadło ładnie do 1,5 ból ustąpił i nie bolą mnie one praktycznie wcale. Co jak wspomniałam wcześniej od lat było moim dramatem. Myślicie, że to pozytywny objaw? Że wszystko idzie w dobrym kierunku? Może któraś z Was też tak miała? :) P. doktor powiedziała mi, że często przy niedoczynności tarczycy prolaktyna idzie w górę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ