Forum Starając się - ogólne Wysoki cukier a starania o dziecko
Odpowiedz

Wysoki cukier a starania o dziecko

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wonderwall Ekspertka

Wysłany: 19 kwietnia, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glukoza na czczo wyszła mi 99. Badalam w laboratorium 2 razy. Planujemy starać się o dziecko. W ciąży taki poziom świadczyłby o cukrzycy. Jakie są wskazania w obecnej sytuacji? Internista mówił ze nie widzi przeciwwskazań i nic nie kazal robic/badac. Mówił ze najwyżej w ciąży będę musiala być na diecie lub brać insulinę. Ale troche sie obawiam przede wszystkim ze taki cukier miałby negatywny wpływ na dziecko . Czy teraz mogę cos zadzialac?

Wiadomość wyedytowana przez autora 19 kwietnia, 14:42

j7S3p2.png1XHXp2.png
  • Kataleya Debiutantka

Wysłany: 27 kwietnia, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja choruje na cukrzyce 17 lat i uwazam ze twoj poziom cukru 99 jest ksiazkowy, po posilku u zdrowego czlowieka wychodzi jakos 140 gdybys miala juz w granicach 50 i 200 to swiadczyloby o tyn ze cos sie dzieje w organizmie co prawda wiem ze dla kobiet starajacych sie o dziecko poziom glukozy powinien byc nizszy ale ciegle niedocukrzenia sa tez niebezpieczne i dla ciebie i w codzinnym funkcjonowanii bo musisz si3 zawsze czyms slodkim ratowac takze uwazam ze nie masz sie czym martwic naprawde uwiez mi ja sie staram 4 lata niestety

• Robak Znajoma

Wysłany: 24 maja, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wystarczyć Ci ograniczenie cukrów w diecie lub aktywniejszy tryb życia.

Wiadomość wyedytowana przez autora 30 maja, 17:15

vd9qgz9.png
  • Firlejka Koleżanka

Wysłany: 3 czerwca, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze poziom cukru na czczo wynosi w granicach normy czyli 90-98, w obu ciążach było podobnie. Po prostu taka moja uroda. Dodam, że obie moje ciąże pod względem poziomu cukru we krwi były w normie, a krzywe cukrowe idealne. Uważam że nie masz się póki co przejmować.

iv09vcqgl7ymozpb.png
    1usadf9h7c1ph22m.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)