X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wysoki cukier a starania o dziecko
Odpowiedz

Wysoki cukier a starania o dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glukoza na czczo wyszła mi 99. Badalam w laboratorium 2 razy. Planujemy starać się o dziecko. W ciąży taki poziom świadczyłby o cukrzycy. Jakie są wskazania w obecnej sytuacji? Internista mówił ze nie widzi przeciwwskazań i nic nie kazal robic/badac. Mówił ze najwyżej w ciąży będę musiala być na diecie lub brać insulinę. Ale troche sie obawiam przede wszystkim ze taki cukier miałby negatywny wpływ na dziecko . Czy teraz mogę cos zadzialac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2019, 14:42

  • Kataleya Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja choruje na cukrzyce 17 lat i uwazam ze twoj poziom cukru 99 jest ksiazkowy, po posilku u zdrowego czlowieka wychodzi jakos 140 gdybys miala juz w granicach 50 i 200 to swiadczyloby o tyn ze cos sie dzieje w organizmie co prawda wiem ze dla kobiet starajacych sie o dziecko poziom glukozy powinien byc nizszy ale ciegle niedocukrzenia sa tez niebezpieczne i dla ciebie i w codzinnym funkcjonowanii bo musisz si3 zawsze czyms slodkim ratowac takze uwazam ze nie masz sie czym martwic naprawde uwiez mi ja sie staram 4 lata niestety

  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 24 maja 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wystarczyć Ci ograniczenie cukrów w diecie lub aktywniejszy tryb życia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2019, 17:15

    za85tzc.png
  • Firlejka Koleżanka
    Postów: 45 20

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze poziom cukru na czczo wynosi w granicach normy czyli 90-98, w obu ciążach było podobnie. Po prostu taka moja uroda. Dodam, że obie moje ciąże pod względem poziomu cukru we krwi były w normie, a krzywe cukrowe idealne. Uważam że nie masz się póki co przejmować.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 18 grudnia 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto jest poczytać sobie o karnozynie: https://karnozyna.com/

    Niektóre badania sugerują, że karnozyna może mieć wpływ na poziomy glukozy we krwi, co może być korzystne dla osób z cukrzycą.

    Dobrze jest suplementować bo wraz z wiekiem ilość karnozyny w organizmie spada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2023, 10:49

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ