Forum Starając się - ogólne Wysokie FSH, LH, niskie AMH a ciąża.
Odpowiedz

Wysokie FSH, LH, niskie AMH a ciąża.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 lutego 2016, 14:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny!
  Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami w zajściu w ciąże przy wysokim FSH (13,21), LH (11,?)) i niskim AMH (1,32). Mam 26 lat. Leczyłam się bezskutecznie u lekarza na nfz, który bagatelizował sprawę. Staram się od 10 miesięcy. Badania zostały zrobione ok. 1, 5 miesiąca temu, gdy trafiłam do kliniki leczenia niepłodności i padła diagnoza o przedwczesnym wygasaniu jajników. Brak styumalacji lekami. Jajowody drożne. Propozycja lekarza podejście 3 razy do inseminacji, następnie IN VITRO. Mąż wyniki nasienia ma bez zarzutów.

  cryha lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ