Forum Starając się - ogólne Wysokie FSH, LH, niskie AMH a ciąża.
Odpowiedz

Wysokie FSH, LH, niskie AMH a ciąża.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 lutego 2016, 14:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny!
  Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami w zajściu w ciąże przy wysokim FSH (13,21), LH (11,?)) i niskim AMH (1,32). Mam 26 lat. Leczyłam się bezskutecznie u lekarza na nfz, który bagatelizował sprawę. Staram się od 10 miesięcy. Badania zostały zrobione ok. 1, 5 miesiąca temu, gdy trafiłam do kliniki leczenia niepłodności i padła diagnoza o przedwczesnym wygasaniu jajników. Brak styumalacji lekami. Jajowody drożne. Propozycja lekarza podejście 3 razy do inseminacji, następnie IN VITRO. Mąż wyniki nasienia ma bez zarzutów.

  cryha lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego