X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wysokie FSH, LH, niskie AMH a ciąża.
Odpowiedz

Wysokie FSH, LH, niskie AMH a ciąża.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami w zajściu w ciąże przy wysokim FSH (13,21), LH (11,?)) i niskim AMH (1,32). Mam 26 lat. Leczyłam się bezskutecznie u lekarza na nfz, który bagatelizował sprawę. Staram się od 10 miesięcy. Badania zostały zrobione ok. 1, 5 miesiąca temu, gdy trafiłam do kliniki leczenia niepłodności i padła diagnoza o przedwczesnym wygasaniu jajników. Brak styumalacji lekami. Jajowody drożne. Propozycja lekarza podejście 3 razy do inseminacji, następnie IN VITRO. Mąż wyniki nasienia ma bez zarzutów.

    cryha lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ