X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wywołanie miesiączki a dni płodne
Odpowiedz

Wywołanie miesiączki a dni płodne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 5 października 2022, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston jak dla mnie to tylko wywoływania krwawienia.
    Niestety nie miałam ani cyklu, endometrium miałam tak małe jak kobieta po menopauzie, do tego PCOS, mnóstwo torbieli, ogólnie SYF straszny.
    Dopiero po odstawieniu duphastonu, schudnięciu, włączeniu metformaxu, euthyroxu, kwasu foliowego - mam swoje miesiączki.
    Byłam w szoku, że po odstawieniu aromka na czas nieobecności męża, mam swój okres.
    Leczę się w klinice niepłodności, miałam wizytę w poniedziałek (14dzień cyklu) 3-7 dzień brałam aromek. Wizyta z pięknym pęcherzykiem i endometrium na usg, dostałam zastrzyk ovitrelle, teraz czekamy 2 tygodnie na wynik starań.
    Nie łudzę się, że teraz zaskoczy, ale informacja, że mam cykl jest pocieszająca :)

    preg.png
  • strigo Autorytet
    Postów: 390 313

    Wysłany: 5 października 2022, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)
    Powoli tracę cierpliwość i chęci na cokolwiek.
    Wymuszone stosunki po zastrzykach, dramat. Humory, nie tylko moje.

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ