Forum Starając się - ogólne Z Nowym Rokiem
Odpowiedz

Z Nowym Rokiem

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Maracuja Autorytet
  Postów: 746 241

  Wysłany: 31 grudnia 2013, 09:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Moje Kochane,
  Z racji tego, że Nowy Rok zbliża się do nas wielkimi krokami, chciałabym Wam życzyć zdrowia i spełnienia tego najskrytszego i jednocześnie wspólnego dla nas wszystkich marzenia, przyjścia na świat upragnionego Maleństwa. Nie piszę już o szczęściu, radości, uśmiechu i miłości, bo to wszystko będzie nam towarzyszyć, jeśli spełni się to jedno marzenie.

  No i oczywiście szampańskiej zabawy. Trzeba na dobre utopić i zatopić te wszystkie smutki i niepowodzenia i niech siedzą sobie w tym starym roku, a my idziemy do przodu !;D

  ash, zAgatka, rastafanka lubią tę wiadomość

  Maracuja
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 31 grudnia 2013, 09:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:31

  Maracuja lubi tę wiadomość

 • rastafanka Autorytet
  Postów: 304 445

  Wysłany: 31 grudnia 2013, 10:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja również- tak jak napisała Maracuja- życzę Wam wszystkim Dzieciątka w Nowym Roku, a cała reszta cudowności pojawi się wraz z Nim :* Bawcie się dobrze dzisiejszej nocy :)

  l22ndf9hcnybk1rg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego