Forum Starając się - ogólne Z Nowym Rokiem
Odpowiedz

Z Nowym Rokiem

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Maracuja Autorytet
  Postów: 746 240

  Wysłany: 31 grudnia 2013, 09:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Moje Kochane,
  Z racji tego, że Nowy Rok zbliża się do nas wielkimi krokami, chciałabym Wam życzyć zdrowia i spełnienia tego najskrytszego i jednocześnie wspólnego dla nas wszystkich marzenia, przyjścia na świat upragnionego Maleństwa. Nie piszę już o szczęściu, radości, uśmiechu i miłości, bo to wszystko będzie nam towarzyszyć, jeśli spełni się to jedno marzenie.

  No i oczywiście szampańskiej zabawy. Trzeba na dobre utopić i zatopić te wszystkie smutki i niepowodzenia i niech siedzą sobie w tym starym roku, a my idziemy do przodu !;D

  ash, zAgatka, rastafanka lubią tę wiadomość

  Maracuja
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 31 grudnia 2013, 09:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:31

  Maracuja lubi tę wiadomość

 • rastafanka Autorytet
  Postów: 304 445

  Wysłany: 31 grudnia 2013, 10:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja również- tak jak napisała Maracuja- życzę Wam wszystkim Dzieciątka w Nowym Roku, a cała reszta cudowności pojawi się wraz z Nim :* Bawcie się dobrze dzisiejszej nocy :)

  l22ndf9hcnybk1rg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.