X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciskanie się - zakleszczanie
Odpowiedz

Zaciskanie się - zakleszczanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 11 lipca 2016, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może wydać się głupie dla innych co napiszę ...ale nigdy tak nie miałam ale ...wcześniej zauważyłam że moje piersi są tkliwe na dotyk .. .poza tym dziś poczułam coś bardzo dziwnego będąc w pracy ...moja macica zaciskała się ( taki skurcz ale nie miesiączki wy ....czy to może być to ?oczekiwane szczęście ?

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 11 lipca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nic nie napisze

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dwa razy w ciazy i nigdy nic takiego nie mialam .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, cięzko coś wnioskować po opisie...
    A który masz dzien cyklu?
    Generalnie wszelkie anomalia na poczatku zaraz po owulacji można przypisywać zmianom hormonalnym, więc mozliwe ze i to jest tym spowodowane.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ