Forum Starając się - ogólne Zaciskanie się - zakleszczanie
Odpowiedz

Zaciskanie się - zakleszczanie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka

Wysłany: 11 lipca 2016, 00:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może wydać się głupie dla innych co napiszę ...ale nigdy tak nie miałam ale ...wcześniej zauważyłam że moje piersi są tkliwe na dotyk .. .poza tym dziś poczułam coś bardzo dziwnego będąc w pracy ...moja macica zaciskała się ( taki skurcz ale nie miesiączki wy ....czy to może być to ?oczekiwane szczęście ?

2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka

Wysłany: 11 lipca 2016, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nic nie napisze

2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2016, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dwa razy w ciazy i nigdy nic takiego nie mialam .

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2016, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, cięzko coś wnioskować po opisie...
    A który masz dzien cyklu?
    Generalnie wszelkie anomalia na poczatku zaraz po owulacji można przypisywać zmianom hormonalnym, więc mozliwe ze i to jest tym spowodowane.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ