X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaczytane staraczki :)
Odpowiedz

Zaczytane staraczki :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Sama lubię czytać i czytam bardzo dużo, to pozwala mi się odstresować i tak na chwilę "odlecieć" bez żadnych podejrzanych specyfików :D
    Zabrałam się za szukanie kolejnej paczki tytułów, bo zapasy się kończą i nic ciekawego nie mogąc znaleźć wpadłam na pomysł żebyśmy mogły się tutaj dzielić swoimi książkowymi hitami i móc oderwać się od tych temperatur, śluzów i testów i objawów...
    Kto nas lepiej zrozumie i poradzi coś dobrego jak nie my same :)

    Mam nadzieję, ze temat przypadnie wam do gustu i się rozkręci - chyba, że gdzieś już na forum taki był, ale nie zauważyłam :)

    jaskolka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Chętnie się przyłączę do postu :) Jestem nowa na forum i w ogóle na ovufriend :)Podobnie jak Ty lubię czytać książki, pozwalają mi się odstresować, znaleźć w innym świecie, zapomnieć o problemach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to witam na forum :)jak coś trzeba będzie pomóc w sprawach technicznych to pisz nawet tutaj :)

    Ana89 lubi tę wiadomość

  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 19 maja 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam stiega Larssona trylogie millenium :)
    pozwala zapomnieć bo bardzo uzaleznia :)

    Ewa99, Iownka lubią tę wiadomość

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham czytać, więc mogę do was dołączyć :) W prawdzie ostatnio mam coraz mniej czasu na czytanie, ale myślę że niedługo to nadrobię, bo będę mieć trochę wolnego.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do millenium to święta racja, sama w tym siedzę akurat.
    W ogóle z dużo większą przyjemnością zabieram się za serie, niż za pojedyncze tytuły, tylko ten smutek po ostatniej stronie zawsze dobija ;)

  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa
    ja jestem na 3 części :) a Ty? czytam powoli dozuje bo nie chce skonczyc ;)

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero kończę 2, ale dużo mi 3 nie zajmie. Jak coś mnie wciągnie tak jak ta seria, to potrafię przypalić obiad, bo akurat muszę doczytać ten czy tamten fragment ;)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam serię " Cukiernia pod Amorem". :)

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam za sobą wiele wiele książek.
    Moi faworyci to oczywiscie saga Larssona, Camilla Lackberg, ale i oni nie mają nieograniczonej ilości książek...

    Teraz jakoś mniej czytam, bo się przez to wszystko skupić nie mogę :P

    Ale będę zaglądać, może coś nowego dla siebie znajdę.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 -> dziękuję za miłe powitanie :) Mam nadzieję, że jakoś ogarnę temat :)

    Tak polecacie sagę Millenium, że chyba skuszę się na jej przeczytanie :)
    Co prawda nie przepadam za kryminałami, ale tyle osób czyta i wypowiada pozytywne opinie na temat tej książki, że musi coś w sobie mieć :)
    Ja również wolę czytać serie, albo grube księgi, ponieważ wtedy czuję, że coś czytam :D Cieńsze książki potrafię "wciągnąć" w jeden wieczór i pojawia się ten niedosyt, że już koniec :P
    Czytam różne książki, np. teraz czytam Harrego Pottera :)
    Polecić mogę:
    E.L. James - 50 twarzy Greya i kolejne części,
    Sagę Zmierzch,
    Sagę o Ludziach Lodu,
    Wszystkie książki Cejrowskiego i Martyny Wojciechwskiej,
    Tanya Valko -> Arabska Żona, Arabska Córka, Arabska Księżniczka i Arabska Krew
    Małgorzata Musierowicz i jej Jeżycjada.
    Jak coś wpadnie mi jeszcze do głowy to napiszę :)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 19 maja 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana jak najbardziej polecam wszystkie tytuły razem za Tobą ;) I Larsson i Lackberg, Oczywiście E.L. James, Harrego Pottera czytałam chyba z 5-6 razy i oglądałam, ale nadal się nie dorobiłam wszystkich części na własność ale już mi mój N obiecał, więc czekam ;)

    A ja teraz czytam coś dla nas bardziej tematycznego ;) Książka wcale nie łatwa, ale strasznie prawdziwa, bo to jest wywiad dziennikarski z .... położnymi ;)
    Książka o tytule "Mundra" Sylwii Szwed.
    Naprawdę polecam :) Można się dużo dowiedzieć o porodach domowych, szpitalnych i na przestrzeni ostatnich 50-sięciu lat :)

    Ana89 lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to widzę, że jest nas więcej "nienormalnych" :D Ja uwielbiam czytać książki po kilka razy, lubię do nich wracać po jakimś czasie i za każdym razem jest dla mnie tak samo ciekawa jak za pierwszym razem, gdy ją czytałam :)
    A mocie Dziewczyny tak, że jak wam się spodoba książka, "wciągnie" was to potraficie czytać ją wszędzie, o każdej porze itp.? :)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście, ze potrafi tak wciągnąć :D teraz mogę czytać wyjątkowo dużo, bo dałam się w końcu namówić na czytnik ebooków(bo wcześniej tylko papier i koniec, jak ktoś chciał mi przetłumaczyć to sobie nie dałam za nic w świecie)
    mąż kupił mi na święta bez pytania, najpierw się obraziłam, a teraz chyba do śmierci mu się za to nie wydziękuję :D

    wszystkie książki w małym cudeńku, teraz "warto" mi nawet czytać przez 10 minut jak jadę na zakupy :D
    staram się opanować, ale jak coś wciągnie to nie ma bata.
    to samo z czytaniem książek po kilka razy, ale to naprawdę musi wciągnąć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2014, 13:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz :) Mój Mąż to się podśmiewuje ze mnie, że czytam książki po kilka razy :), ale nie przejmuje się nim, bo on za to ogląda filmy po kilka razy :D
    Powiem Ci, że też mi ciężko przekonać się do tych elektronicznych cudeniek. Lubie mieć książkę w ręku, jest to papier tak jak piszesz i taka forma mi najbardziej odpowiada :) Czasami czytałam książki na laptopie, ale dla mnie to nie to samo. Może do taki czytnik by mnie przekonał :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zaczytane:)
    a jaka tematyka książek najbardziej Was wciąga???
    Ewa ja czytnik e-booków miałam, ale jak mi się 3 razy zawiesił, i jak oddali pieniążki to już nie wiem co mam kupić...a jaki Ty masz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez próbowałam czytać na laptopie, na tablecie, to nie to samo, bo meczy oczy :/
    ja mam kindle, dla oczu żadnego zmęczenia, bo wygląda jak papierowa kartka.
    na allegro jest akurat kindle classic teraz w super promocji, znalazłam bo szukam czegoś dla kuzynki akurat
    http://allegro.pl/czytnik-e-book-kindle-5-amazon-bez-reklam-i4240429784.html
    nic tylko brać, czytniki innych firm w tej cenie są śmiechu warte trochę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nio wiem, bo przez 2 tygodnie cieszyłam się z tego czytnika (też mi mężu kupił, bo ja jestem również maniaczka czytania)....

  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja lubię romanse:) teraz czytam książkę: "kochanek dziewicy" P. Gregory - historyczny romans :) cóż się działo na dworach królewskich, hihi :)

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez lubie romanse i ksiazki fantasy z roznej beczki tylko musi mi sie podobac... greya czytałam dwie częsci, pierwsza mi sie podobała druga juz mniej a trzeciej nie zaqczełam bo recenzje nie najlepsze....

    teraz zrobiłam przerwe i od dwoch tygodni nie przeczytałam nic, ale wczesiej jak mnie cos wciagneło to potrafiłam czytac do rana... i prawie codziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2014, 15:24

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ