X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaczytane staraczki :)
Odpowiedz

Zaczytane staraczki :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie historyczne, potem horrory i inne stwory, kolejne to "z życia wzięte", później romanse, następnie wszystko co dotyczy zdrowego odżywiania, i ogrodowe itp. czytam również chrześcijańskie...ech...a ostatnie dwa lata na temat zdrowotnych, dietowych i takie tam....;)

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam masę książek kulinarnych, conajmniej ze 30 róznych. Mam nawet wielką złotą księgę kuchni Polskiej - mój największy skarb ;)

    Malenq lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskolka ZAZDROSZCZĘ...ja dopiero około 20stu egzemplarzy o tematyce kulinarnej...;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A możecie coś z kulinarnych własnie polecić?
    szukam czegoś często, czasem coś kupię, ale potem okazuje się, że to nie był dobry wybór.
    Szukam głównie czegoś o tradycyjnej kuchni polskiej, kuchni włoskiej i angielskiej :)

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 20 maja 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę polecić:
    Z kuchni polskiej - Hanna Szymanderska, Encyklopedia Polskiej Sztuki Kulinarnej - moja złota księga :) Polecam jak najbardziej, masa przydatnych przepisów pisana prostą ręką ;)

    Z kuchni włoskiej - "Desery - porady cukiernika" Giovanni Pina, tylko trzeba czytać ze słownikiem :p bo wszystkie nazwy są po włosku ;)
    Włoskie dania makaronowe - Gino D'acampo - też warta uwagi.

    Ja najczęściej buszuje na wyprzedażach, jakieś ksiązki po 9,99, 19,99 itp, w Tesco, Realu albo Auchan. Jak jest jakaś okazja to wtedy już świadomiej wybieram tytuły pożądane. Teraz czekam na dzień dziecka, bo dostanę od mojego N Universum Metro 2033 :)

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Jaskolka! :) postaram się sprawdzić te tytuły.

    Ja w przerywniku trylogii millenium poczytuję opowiadania Pilipiuka - fajny, odważny język, naprawdę warto! :)
    polecił mi je mój wujek, więc podoba się ludziom w każdym wieku

    jaskolka89 lubi tę wiadomość

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 21 maja 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ja też czytam Pilipiuka ;) A do tego jeszcze Piekarę.

    A reszta dziewczynek nie czyta? :) W ciąży pewnie będziemy dużo czytały jak będziemy sobie wypoczywały :)

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 22 maja 2014, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskolka89 wrote:
    Ewa ja też czytam Pilipiuka ;) A do tego jeszcze Piekarę.

    A reszta dziewczynek nie czyta? :) W ciąży pewnie będziemy dużo czytały jak będziemy sobie wypoczywały :)


    marzy mi się książka, spokojna ciąża i czas na czytanie :) brak pośpiechu, możliwość delektowania się tym czytaniem :)

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bardzo na to czekam, bo im bliżej lata tym mniej u mnie czasu na czytanie, wybywa się na dwór działać w ogródku itd, a wieczorem to już człowiek pada na twarz :)
    Zimowe dłuugie wieczory przy herbatce lub czekoladzie i mandarynkach bardziej sprzyjają czytaniu :)

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się chętnie dołączę :)
    Książek kucharskich mam mało - dotyczą tylko kuchni orientalnej. Całą resztę przepisów spisałam od mamy/babci, lub sama wymyśliłam :)

    Osobiście uwielbiam książki Jodi Picoult (jak dotąd żadna mnie nie zawiodła). Pisze w bardzo ciekawy, czasem zaskakujący sposób i nie raz czytając ostatnie rozdziały ryczałam jak małe dziecko.
    Poza tym polecam "Opowieści rodu Ottori" Lian Hearn - taka na wpół feudalna na wpół mityczna Japonia :)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 22 maja 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie dość że mam dużo książek, lubię gotować to jeszcze czytam maaaasę blogów kulinarnych i... sama piszę bloga kulinarnego ;)

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 22 maja 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskolka89 wrote:
    Ja nie dość że mam dużo książek, lubię gotować to jeszcze czytam maaaasę blogów kulinarnych i... sama piszę bloga kulinarnego ;)


    Ooo, podziel się linkiem :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam oj tam :)
    http://justek-gotuje.blogspot.com/

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ