X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zajście w ciąże a torbiel na jajniku dermoidalna (skórzasta)
Odpowiedz

Zajście w ciąże a torbiel na jajniku dermoidalna (skórzasta)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy ktoras z Was zaszla w ciaze majac taka torbiel czy raczej najpierw usowala a pozniej starala sie o dzieco?

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja miałam torbiel 5 cm lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne na 3 miesiące niestety nim zażyłam pierwszą tabletkę torbiel pękła straszny ból ale dałam rade teraz w środę byłam u lekarza i powiedział że płyn który miałam w brzuchu sie wchłonął ...cieżko zajść w ciąże gdy ma się torbiela ale lepiej go wyleczyć by nie przeszkadzał bo może powodować nawet poronienie zatem lepiej go wylecz ja miałam tabletki ovulastan forte brałam przez 3 mies ...teraz biorę costagnus kwas foliowy olej z wisiołka i Wit B6 ja wiem że chcesz dziecko ale lepiej tego się pozbyć

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I lekarz powiedział że po tabletkach mam pęcherzyk już 14 mm więc zajście po odstawieniu tabletek jest możliwe

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ