X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Załamanie, zwątpienie...POCIESZCIE!!
Odpowiedz

Załamanie, zwątpienie...POCIESZCIE!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosiaczek Autorytet

Wysłany: 12 września 2013, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na Clo juz trzeci cykl--wygladana to, ze owulacji nie bedzie juz w tym cyklu....męża wyniki nienajlepsze. Proszę o podniesienie na duchu przez osoby, które też miały problemy, a którym się udało :)!!! dziś mam wyjątkowego doła....

Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 września 2013, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie miałam podobnych problemów póki co, ale ściskam i pocieszam :)

Gosiaczek lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 września 2013, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my sie juz 7 cykli staramy i na razie nie wiadomo dlaczego nie wychodzi.
    Ale przytulam i wysylam pozytywna energie Gosiaczku!

Gosiaczek lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 września 2013, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie tu chyba jesteśmy z podobnych powodów, wciąż czekamy na ukochaną fasolkę fasolkę ;) trzymam kciuki ;)

Mili lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Kompletując wyprawkę dla noworodka, wielu rodziców staje przed wyborem fotelika samochodowego. Wybór jest ogromny, przez co decyzja o wyborze właściwego fotelika jest często bardzo trudna. Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając fotelik? Czy fotelik powinien być dopasowany do konkretnego modelu samochodu? Dlaczego warto zdecydować się na fotelik z systemem mocowania ISOFIX?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ