X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zapalenie przydatków?!
Odpowiedz

Zapalenie przydatków?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 30 października 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała? Jakie były pierwsze objawy?

    Proszę o pomoc, bo wizytę mam dopiero w poniedziałek. Jestem po okresie, a od 3 dni dziwnie boli mnie podbrzusze, trochę jajniki, mam jakby parcie na pęcherz, ale sikam normalnie. Nie wiem co się dzieje :(

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 30 października 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadna nie miała?

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co z tego co kojarzę ja kiedyś miałam..wyglądało podobnie jak zwykła infekcja - jakieś upławy itp. tylko jeszcze pobolewał brzuch

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri wrote:
    Czy któraś z Was miała? Jakie były pierwsze objawy?

    Proszę o pomoc, bo wizytę mam dopiero w poniedziałek. Jestem po okresie, a od 3 dni dziwnie boli mnie podbrzusze, trochę jajniki, mam jakby parcie na pęcherz, ale sikam normalnie. Nie wiem co się dzieje :(
    ja miałam 6dni leciała mi krew potem dwa dni przerwa i zas 6dni dotego bol brzucha goraczka zle samopoczucie potem okres dostałam a po okresie poszlam do ginekologa i do szpitala

  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 1 listopada 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, to nie do końca przypomina moje objawy. Może to jakaś torbiel tak daje czadu?? Nie mam upławów, gorączki, ani tym bardziej krwawienia.. a dół brzucha wciąż dziwnie boli i kłuje.

    Oczywiście przy szukaniu info na necie wyszło, że to może być ciąża pozamaciczna :/ ale była obfita miesiączka i test wyszedł negatywnie, więc chyba nie?! Boże, to czekanie na wizytę mnie dobije...

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 1 listopada 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem w trakcie leczenia.... Nie wiem w którym momencie się to do mnie przyplątało, ale zaczęło się od naprawdę mega obfitego okresu. Dwa dni przerwy, plamienia. Poza tym podwyższona temp i ból podbrzusza. Dobrze się złożyło, bo akurat miałam umówioną wizytę u gina. Zrobił usg i powiedział że mam stan zapalny. Dopiero początek i dobrze się złożyło bo wystarczą leki i powinno przejść.

    Nie wiem czy u ciebie to zapalenie przydatków, przekonasz się na wizycie, do poniedziałku nie daleko. Mam nadzieję że wszystko jednak będzie dobrze :)

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 2 listopada 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki mała_mi :) Oby to nic poważnego, bo odczucia mam dziwne.. Ale masz rację, poniedziałek już blisko :)

    mała_mi lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi wrote:
    Ja właśnie jestem w trakcie leczenia.... Nie wiem w którym momencie się to do mnie przyplątało, ale zaczęło się od naprawdę mega obfitego okresu. Dwa dni przerwy, plamienia. Poza tym podwyższona temp i ból podbrzusza. Dobrze się złożyło, bo akurat miałam umówioną wizytę u gina. Zrobił usg i powiedział że mam stan zapalny. Dopiero początek i dobrze się złożyło bo wystarczą leki i powinno przejść.

    Nie wiem czy u ciebie to zapalenie przydatków, przekonasz się na wizycie, do poniedziałku nie daleko. Mam nadzieję że wszystko jednak będzie dobrze :)
    ja zas 3tyg zwlekałam bo niewiedzialam co i jak i dopiero do ginekologa poszlam swojego to jeszcze opierdziel dostałam bo miałam ostre zapalenie i na kroplowach 5dni bylam

  • blondwsztuce Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 2 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zapalenie przydatków jakies parę lat temu. Trochę to przechodziłam bo liczyłam że mi przejdzie. Pamiętam ze bolał mnie prawy jajnik i to dosc mocno czasami. Z lewym nie miałam problemu. Dopiero jak zebrałam się na wizytę okazało się że mam torbiele na obydwu jajnikach. Skonczyło się na szczęście leczeniem farmakologicznym ale mój lekarz chciał mnie pod nóż połozyć. Trwało to chyba ze trzy miesiące ale przeszło. Na lewym jajniku, tam gdzie mnie nie bolało był torbiel 4 cm. Dziś mam problemy z zajściem w ciążę.
    Z tego co się orientuję to cholerstwo lubi wracać i od czasu do czasu pojawiają się ale w niewielkich rozmiarach. Mój lekarz mówił, że po tych stanach zapalnych mogę mieć zrosty i to może być powodem mojej bezpłodności.

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 3 listopada 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    ja zas 3tyg zwlekałam bo niewiedzialam co i jak i dopiero do ginekologa poszlam swojego to jeszcze opierdziel dostałam bo miałam ostre zapalenie i na kroplowach 5dni bylam

    O matko aleś się załatwiła. Ale mam nadzieję że już wyleczona jesteś i wszystko ok. :)

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi wrote:
    O matko aleś się załatwiła. Ale mam nadzieję że już wyleczona jesteś i wszystko ok. :)
    to było rok temu hehe noo 5 dni w szpitalu ale to i tak zapalenie miałam jeszcze antybiotyk brałam 3tabletki wzielam i jeszcze 3 miałam i zapomniałam wziasc ale jest okej we wrześniu teraz zas miałam zapalenie otrzewnej macicy... 2 lata temu miałam cesarkę wiec przez to tez zlapalam te zapalenia a z tymi przydatkami to nawet nie miałam pojęcia ze az to takie groźne ale jak już miałam goraczke i prawie mdlałam to do gin poszlam musiałam poczekać az przestanie krew leciec była to udreka

    mała_mi lubi tę wiadomość

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri i jak po wizycie?

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 5 listopada 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem :) Z jednej strony bardzo się cieszę, bo zrobił USG i nie ma żadnego zapalenia, torbieli ani innych cholerstw. Z drugiej strony ten ból przez parę dni po @ nie był normalny.. więc teraz pytanie - skąd się wziął?! Lekarz nie wie.

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 5 listopada 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro lekarz nie wie, to ja ani tyle ;D

    Cieszę się że wszystko w porządku u ciebie. Trzymaj się :*


    P.S. A gdzie twój wykres jest? nie prowadzisz czy nie udostępniasz?

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 5 listopada 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooooooo widzę wykres ;D

    Veri lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam dziś zdiagnozowane lekkie zapalenie przydatków, przepisane mam drogie antybiotyki:( jakoś czytam wasze opisy i nie mam żadnych objawów, może lekkie upławy białego koloru, nic więcej, dla pewności wybieram się do innego gina na usg, ciekawa jestem co mi powie :(

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy zapaleniu jajnika mialamokropny bol jajnika taki ze ledwo chodzilam.. jak lezalam bylo ok jak wstalam to kazdy krok kojarzyl mi sie z kłuciem w jajnik jakby mi ktos igly wpijal ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja 1ego maja wylądowałam w szpitalu z krwawieniem w 12 dc i z bólami, miałam podwyższoną temperaturę i bolały mnie jajniki. położyli mnie na noc na oddział, miałam zrobione dokładne USG i lekarz mi powiedział, że on to nic nie widzi i że to pewnie @ po raz drugi :/

    Kurde, teraz to mnie przestraszyłyście, bo jajniki mnie ciągle bolą na zmianę raz lewy, raz prawy. Dziś to mnie nieźle nasuwały... :/ Chyba się wybiorę ekspresowo do jakiegoś innego gina.

    20141018620520.png
    200710173338.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ