X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zapłodnienie preejakulatem
Odpowiedz

Zapłodnienie preejakulatem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zosia1806 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 maja 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wiem, ze to miejsca do starania się o dziecko, ja mam odwrotnie, bo bardzo boje się ciąży, ale wiem, ze tutaj na pewno któraś z was będzie znała odpowiedz.
    Wiem, ze zapłodnienie preejakulatem jest możliwe podczas stosunku przerywanego, ale jak duże jest ryzyko zajścia w ciąże kiedy do pochwy w dni płodne zostanie wprowadzona odrobina preejakulatu? Chłopak miał suche ręce, jestem tego pewna, ale zaczął się stresować, ze mógł coś przenieść przez co ja tez teraz wariuje. Mam dostać jutro okres, a nie mam nadal objawów, tj zawsze kilka dni przed okresem bolą mnie piersi a teraz nic. Wydaje mi się, ze mogła przesunąć mi się owulacja, bo śluz płodny (galaretowaty ciągnący się) zauważyłam tydzień później niż aplikacja mi pokazywała. Po intensywny petting zauważyłam tez lekkie plamienie, co mnie zmartwiło, ale tłumacze sobie to tak, ze to w wyniku jakichś mikro uszkodzeń w pochwie przez intensywny petting. Później jeszcze miałam trochę brązowy śluz, a potem nic. Teraz suchość w pochwie, piersi mnie nie bolą w ogóle, okres ma być niby jutro.. może opóźniona owulacja, a może to było plamienie świadczące o zagnieżdżeniu się zarodka? Mega panikuje i tyle się już naczytałam ze nie mogę... dodam ze w trakcie cyklu się nie stresowałam tym, dopiero teraz zaczęłam, wiec wątpię żeby okres spóźnił mi się ze stresu. Plus po roku diety wegetariańskiej zaczęłam jeść mięso, czy dieta ma jakiś wpływ? Przepraszam za chaotyczna wypowiedz... generalnie chodzi o to czy możliwe żebym zaszła w ciąże w wyniku kontaktu z preejakulatem (jesli cokolwiek tam zostało, chłopak miał suche ręce, po prostu wcześniej dotknął członka, ale to wyschło, wiec nie wiem..)
    Proszę o pomoc

  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3580 7470

    Wysłany: 18 maja 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, nie obraź się, ale tutaj tyle dziewczyn modli się o to, żeby okres nie przyszedł, robią wiele, by nasienie partnera było jak najlepsze, liczą dni, mierzą temperaturę, obserwują śluz i nie mają większego marzenia niż posiadanie dziecka, że zadawanie takich pytań jest zwyczajnie nie na miejscu.

    Krąsi, Anuśla, Iryska, zakochanaaw, megson91, Promyk89, Betti37 lubią tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 18 maja 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, chyba pomyliłaś fora, trochę empatii nie zaszkodzi...

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • zosia1806 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 maja 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie nie rozumiem, ale jesli tak bardzo was uraziło moje pytanie, to przepraszam. Chciałam się tylko dowiedzieć tego od osób, które się na tym znają, a zachowujecie się jakbym napisała HURAAA JESTEM W CIĄŻY NIE MAM OKRESU A WY NADAL CO, MODLITWY O BRAK MIESIĄCZKI?? A tak nie napisałam, wiec nie rozumiem w ogóle.

  • Iryska Autorytet
    Postów: 3704 4395

    Wysłany: 18 maja 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 13:43

    megson91, Martagow lubią tę wiadomość

    12.02.2020 ⏸️
    12.10.2020 ❤️

    preg.png
  • zosia1806 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 maja 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja się z nikogo nie wyśmiewam 😕 Życzę wam wszystkim upragnionego dziecka. Pomyślałam, że macie na pewno wiedzę na ten temat i dlatego tutaj zapytałam.

  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 18 maja 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia1806 wrote:
    Hej, wiem, ze to miejsca do starania się o dziecko, ja mam odwrotnie, bo bardzo boje się ciąży, ale wiem, ze tutaj na pewno któraś z was będzie znała odpowiedz.
    Wiem, ze zapłodnienie preejakulatem jest możliwe podczas stosunku przerywanego, ale jak duże jest ryzyko zajścia w ciąże kiedy do pochwy w dni płodne zostanie wprowadzona odrobina preejakulatu? Chłopak miał suche ręce, jestem tego pewna, ale zaczął się stresować, ze mógł coś przenieść przez co ja tez teraz wariuje. Mam dostać jutro okres, a nie mam nadal objawów, tj zawsze kilka dni przed okresem bolą mnie piersi a teraz nic. Wydaje mi się, ze mogła przesunąć mi się owulacja, bo śluz płodny (galaretowaty ciągnący się) zauważyłam tydzień później niż aplikacja mi pokazywała. Po intensywny petting zauważyłam tez lekkie plamienie, co mnie zmartwiło, ale tłumacze sobie to tak, ze to w wyniku jakichś mikro uszkodzeń w pochwie przez intensywny petting. Później jeszcze miałam trochę brązowy śluz, a potem nic. Teraz suchość w pochwie, piersi mnie nie bolą w ogóle, okres ma być niby jutro.. może opóźniona owulacja, a może to było plamienie świadczące o zagnieżdżeniu się zarodka? Mega panikuje i tyle się już naczytałam ze nie mogę... dodam ze w trakcie cyklu się nie stresowałam tym, dopiero teraz zaczęłam, wiec wątpię żeby okres spóźnił mi się ze stresu. Plus po roku diety wegetariańskiej zaczęłam jeść mięso, czy dieta ma jakiś wpływ? Przepraszam za chaotyczna wypowiedz... generalnie chodzi o to czy możliwe żebym zaszła w ciąże w wyniku kontaktu z preejakulatem (jesli cokolwiek tam zostało, chłopak miał suche ręce, po prostu wcześniej dotknął członka, ale to wyschło, wiec nie wiem..)
    Proszę o pomoc

    Szanse zerowe.
    Możesz zrobic jutro test żeby nie wariowac.

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Adna Ekspertka
    Postów: 123 117

    Wysłany: 18 maja 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanse są bardzo małe. Czasem jest tak, że im bardziej się stresujesz tym później będzie okres. Jeżeli nadal będziesz się martwić to najlepiej zrób po prostu test zamiast czytac internety. 🙂
    A i np. u mnie raz w roku zdarzało sie tak, że trafiał się jeden cykl, który trwał dłużej niż inne, a później wszystko wracało do normy.

    rfxgvfxmrkhsisqb.png
    11 dpo- beta 124,31 prog 100,09 nmol/l
    14 dpo- beta 714,44 prog 100,04 nmol/l🤰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ