X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka
Odpowiedz

Zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mila2204 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 października 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.. wiem że pewnie był poruszany już ten temat wielokrotnie. Ale jestem tu nowa i jeszcze nie do końca potrafię się poruszać.
    Mam pytanie- czy miałyście już doświadczenie z zastrzykiem na pęknięcie pęcherzyka? Czy zastrzyk jest skuteczny?
    U mnie pęcherzyki za nic nie chcą pękać, lekarz powiedzial, ze w kolejnym cyklu robimy próbę generalną z zastrzykiem.

    Z góry dziękuję za odpowiedzi!:)

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 3 października 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już robiłam sobie 4 zastrzyk ovitrelle. Jego zrobienie nie jest skomplikowane większy był mój strach przed igłą niż to było warte. Raczej pękają (ładny progesteron, raz torbiel krwotoczna ale lekarz powiedział że ok). Ale wszystko to kwestia indywidualna.

    Mila2204 lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Mila2204 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 października 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tej chwili też są torbiele, biore przez ten miesiąc antykoncepcje, żeby "wyciszyć" jajniki.
    Nobis, zastrzyk przyniósł u Ciebie porządny efekt?

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 3 października 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, brałam pregnyl i ovitrelle przez kilka cykli i pęcherzyki pękały. Czasem potrzebna jest mniejsza, a czasem większa dawka.

    Mila2204 lubi tę wiadomość

    M&M
  • Mila2204 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 października 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Tak, brałam pregnyl i ovitrelle przez kilka cykli i pęcherzyki pękały. Czasem potrzebna jest mniejsza, a czasem większa dawka.

    Martoszka, miałaś zastrzyk więcej niż dwa razy?
    Mi lekarz powiedział, że spróbujemy dwa razy z zastrzykiem, a jeśli to nie pomoże, to raczej In Vitro.

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 3 października 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zastrzyk chyba z 6 razy.
    Potem przy iui i przy ivf też.

    Zmień lekarza, jeżeli dla niego niepekajace pęcherzyki to problem z którym tylko ivf ma sobie poradzić.

    M&M
  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 3 października 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zastrzyk w zeszłym cyklu, niestety nie monitorowany czy pekl, bo byl wyjazd na wakacje. W tym cyklu przy pecherzyku 19mm (usg 9 rano) podałam zastrzyk o 19:00, to bylo w niedziele. W środę wieczorem usg - płyn i pękniety pecherzyk. Także u mnie zadziałał ovitrelle.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ