Walentynki w OvuFriend!

Aktywuj abonament OvuFriend od dziś do 21 lutego a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 21.02.2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

majeczka651
Nowa
2

Wysłany: 10 września 2014, 18:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny.
Byłam dzis u ginekologa i dowiedziałam sie że nie mam płyny w zatoce Douglasa (17dc) Lekarka nie omówiła wyniku ze mna, schowała go do koperty i wreczyla z informacja zebym wykonala wiecej innych badan. dopiero w domu przeczytalam opis. Co on oznacza?? z góry dzięki za info <3

majeczka

Kaśka28
Autorytet
4491

Wysłany: 10 września 2014, 18:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Plyn w zatoce douglasa oznacza ze jestes po ovulacji taki plyn powstaje po peknieciu pecherzyka:D

5 IUI - :(
1 IVF - :(
2 IVF - :(
AZ ????

[konto usunięte]

Wysłany: 10 września 2014, 18:35
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ale powinna powiedziec czy sa pecherzyki itd, nastepnym razem powiedz ze jako pacjent masz prawo do rzetelnej informacji.

majeczka651
Nowa
2

Wysłany: 10 września 2014, 18:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
czyli ze jestem przed owulacja, tak?
pełen opis jest taki:
uwidoczniono przodozgięty gładki trzon macicy o AP 41mm
Endometrium o prawidłowym echu i szer 9,2mm
Płynu douglasa nie widac
Przyznam, że normalnie bym pytała ale mam bardzo dużo ostatnio rzeczy na głowie i nie ogarnełam w sumie najważniejszego
Czy ten opis oznacza, że wszystko jest ok?

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 września 2014, 18:47

majeczka

majeczka651
Nowa
2

Wysłany: 10 września 2014, 19:02
Cytuj | (0) | Zgłoś

majeczka

Magda_lena88
Autorytet
3255

Wysłany: 10 września 2014, 20:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
majeczka651 napisała:
czyli ze jestem przed owulacja, tak?
pełen opis jest taki:
uwidoczniono przodozgięty gładki trzon macicy o AP 41mm
Endometrium o prawidłowym echu i szer 9,2mm
Płynu douglasa nie widac
Przyznam, że normalnie bym pytała ale mam bardzo dużo ostatnio rzeczy na głowie i nie ogarnełam w sumie najważniejszego
Czy ten opis oznacza, że wszystko jest ok?
opis może wskazywać na to, że owulacji jeszcze nie było, jak na 17dc endometrium jest oki :) jednak szkoda, że lekarka nic nie powiedziała czy wgl. jakieś dominujące pęcherzyki są czy organizm szykuje się do owulacji czy nie..chyba pora poszukać nowego lekarza, ja osobiście straciłam 2 lata na lekarza wielkiego prof. a naprawdę wielkiego konowała :| który miał tylko jedną diagnozę : "stres i że jestem jeszcze młoda" aż w końcu przez dłuższe plamienie po @ bez żadnych badań nawet usg wysłał mnie na zabieg łyżeczkowania :| ale szczęście w nieszczęściu takie, że dzięki tej historii poznałam mojego obecnego lekarza, który mimo młodego wieku bo jest lekko po 30 ma więcej zapału do pracy i więcej powołania niż tamten prof..no i nowemu lekarzowi zajęło niespełna 9cykli by pojawiła się ciąża niestety na krótko ale dzięki niemu wiem, że jesteśmy w stanie naturalnie (prawie bo z pomocą CLO) zajść w ciąże..więc Kochana nie chcę Cię "stresować" ale może wato udać się do innego ginekologa :) bo dobry lekarz przy staraniach. które trwają już jakiś czas to 1/2 sukcesu :) Powodzenia <3

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png

Ika83
Ekspertka
92

Wysłany: 6 lutego, 10:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
kiedy po pęknięciu pęcherzyka widać płyn w zatoce Douglasa?
Byłam u lekarza i stwierdził, że owulacja była parę dni temu, bo jest płyn, ale nie powiedział konkretnie kiedy.

Ika83

Promyczek93
Debiutantka
1

Wysłany: 10 lutego, 12:21
Cytuj | (1) | Zgłoś
To ciężko powiedziec ja bywał na monitoringu usg plus badania estradiol i progesteron codziennie w okolicach owulacji. Lekarz podał ze owulacja była albo wczoraj albo rano w dzień badania. Pęcherzyk nadal widoczny zatoka dauhlasa Ok endometrium tez grube. Przypisał dupka 4xdziennie i kolejne badania hormonów mam po tabletkach zobaczymy czy nasz skarbek czy dalsze starania. Nie masz co się martwić najwazniejsze ze owulacja występuje w przyszłym cyklu postaraj się obserwować z lekarzem pęcherzyk. Trzymam za Cienie kciuki :)

Ika83 lubi tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)