Forum Starając się - ogólne zatoka douglasa
Odpowiedz

zatoka douglasa

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • majeczka651 Nowa

Wysłany: 10 września 2014, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Byłam dzis u ginekologa i dowiedziałam sie że nie mam płyny w zatoce Douglasa (17dc) Lekarka nie omówiła wyniku ze mna, schowała go do koperty i wreczyla z informacja zebym wykonala wiecej innych badan. dopiero w domu przeczytalam opis. Co on oznacza?? z góry dzięki za info <3

majeczka
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 10 września 2014, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plyn w zatoce douglasa oznacza ze jestes po ovulacji taki plyn powstaje po peknieciu pecherzyka:D

5 IUI - :(
    1 IVF - :(
    2 IVF - :(
    AZ ????
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 września 2014, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale powinna powiedziec czy sa pecherzyki itd, nastepnym razem powiedz ze jako pacjent masz prawo do rzetelnej informacji.

• majeczka651 Nowa

Wysłany: 10 września 2014, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli ze jestem przed owulacja, tak?
    pełen opis jest taki:
    uwidoczniono przodozgięty gładki trzon macicy o AP 41mm
    Endometrium o prawidłowym echu i szer 9,2mm
    Płynu douglasa nie widac
    Przyznam, że normalnie bym pytała ale mam bardzo dużo ostatnio rzeczy na głowie i nie ogarnełam w sumie najważniejszego
    Czy ten opis oznacza, że wszystko jest ok?

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 września 2014, 18:47

majeczka
  • majeczka651 Nowa

Wysłany: 10 września 2014, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś

majeczka
  • Magda_lena88 Autorytet

Wysłany: 10 września 2014, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka651 wrote:
    czyli ze jestem przed owulacja, tak?
    pełen opis jest taki:
    uwidoczniono przodozgięty gładki trzon macicy o AP 41mm
    Endometrium o prawidłowym echu i szer 9,2mm
    Płynu douglasa nie widac
    Przyznam, że normalnie bym pytała ale mam bardzo dużo ostatnio rzeczy na głowie i nie ogarnełam w sumie najważniejszego
    Czy ten opis oznacza, że wszystko jest ok?
    opis może wskazywać na to, że owulacji jeszcze nie było, jak na 17dc endometrium jest oki :) jednak szkoda, że lekarka nic nie powiedziała czy wgl. jakieś dominujące pęcherzyki są czy organizm szykuje się do owulacji czy nie..chyba pora poszukać nowego lekarza, ja osobiście straciłam 2 lata na lekarza wielkiego prof. a naprawdę wielkiego konowała :| który miał tylko jedną diagnozę : "stres i że jestem jeszcze młoda" aż w końcu przez dłuższe plamienie po @ bez żadnych badań nawet usg wysłał mnie na zabieg łyżeczkowania :| ale szczęście w nieszczęściu takie, że dzięki tej historii poznałam mojego obecnego lekarza, który mimo młodego wieku bo jest lekko po 30 ma więcej zapału do pracy i więcej powołania niż tamten prof..no i nowemu lekarzowi zajęło niespełna 9cykli by pojawiła się ciąża niestety na krótko ale dzięki niemu wiem, że jesteśmy w stanie naturalnie (prawie bo z pomocą CLO) zajść w ciąże..więc Kochana nie chcę Cię "stresować" ale może wato udać się do innego ginekologa :) bo dobry lekarz przy staraniach. które trwają już jakiś czas to 1/2 sukcesu :) Powodzenia <3

relghdgecegtmzr9.png

P6dtp2.png
  • Ika83 Ekspertka

Wysłany: 6 lutego, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedy po pęknięciu pęcherzyka widać płyn w zatoce Douglasa?
    Byłam u lekarza i stwierdził, że owulacja była parę dni temu, bo jest płyn, ale nie powiedział konkretnie kiedy.

Ika83
  • Promyczek93 Debiutantka

Wysłany: 10 lutego, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciężko powiedziec ja bywał na monitoringu usg plus badania estradiol i progesteron codziennie w okolicach owulacji. Lekarz podał ze owulacja była albo wczoraj albo rano w dzień badania. Pęcherzyk nadal widoczny zatoka dauhlasa Ok endometrium tez grube. Przypisał dupka 4xdziennie i kolejne badania hormonów mam po tabletkach zobaczymy czy nasz skarbek czy dalsze starania. Nie masz co się martwić najwazniejsze ze owulacja występuje w przyszłym cyklu postaraj się obserwować z lekarzem pęcherzyk. Trzymam za Cienie kciuki :)

Ika83 lubi tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)