X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zdrowe odzywianie a zajscie w ciaze ?
Odpowiedz

Zdrowe odzywianie a zajscie w ciaze ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co myslicie dziewczyny ? pomaga czy raczej nie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio duzo o tym slychac.Wiec i ja sie zawzielam :) pomaga stracic pae zbednych kilogramoow a i jedzenie jest rozmaicone :) zapraszam serdecznie mozemy sie powymieniac sprawdzonymi przepisami na salatki,obiady itd.zdrowo,smacznie i nie tlusto :)

  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za! :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super :D

    wiola0912, szara myszka lubią tę wiadomość

  • Nela Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Według mnie zdrowe odżywianie jak najbardziej pomaga. Dostarczamy wtedy organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, a eliminujemy w większości to, co złe. Ciąża to nie lada wyzwanie dla organizmu, dlatego jeszcze przed zajściem powinnyśmy go jak najlepiej przygotować do tego wysiłku. Zdrowe odżywianie plus sport (oczywiście wszystko w granicach rozsądku ;) ). Ja przeszłam na zdrowe jedzenie już kawałek czasu temu i mój organizm zauważalnie lepiej pracuje :) Czasem mi się wydaje, że dostaję już "fiołka" na punkcie zdrowej żywności :P

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 23.04.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela wrote:
    Cześć :) Według mnie zdrowe odżywianie jak najbardziej pomaga. Dostarczamy wtedy organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, a eliminujemy w większości to, co złe. Ciąża to nie lada wyzwanie dla organizmu, dlatego jeszcze przed zajściem powinnyśmy go jak najlepiej przygotować do tego wysiłku. Zdrowe odżywianie plus sport (oczywiście wszystko w granicach rozsądku ;) ). Ja przeszłam na zdrowe jedzenie już kawałek czasu temu i mój organizm zauważalnie lepiej pracuje :) Czasem mi się wydaje, że dostaję już "fiołka" na punkcie zdrowej żywności :P


    Nela mam to samo :) fakt wszystko w granicach rozsadku ;) eszcze bym musiala sie zapisac na jakis fitness i bedzie o.k.Ale zauwazylam wiele zmian w moim organizmie :D Mniej pryszczy na twarzy,wyglad skory poprawiony.Chociaz jak mam ochote na czekolade to ja zjadam.Staram sie jesc madrzej ale nie glodzic sie i rezygnowac ze wszystkiego ;) w koncu jedno jest zycie :D

    Nela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam tworzyc nowe salatki :) Pije swiezo wyciskane soki z owocow i warzyw :) Bawie sie w kuchni nowymi smakami :) roznorodnoscia :) tylko ciezko mi zjadac 5 posilkow dziennie :/

    A wy jecie 5posilkow dziennie?

  • Słaba Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki! Dieta naprawdę może pomoc! Ja odrzucilam biały chleb, napoje gazowane, słodycze, ziemniaki. Jem ryz, warzywa, owoce, pije wodę i zielone herbatki :) w dwa miesiące zrzucilam 15 kg :))

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Nela Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 15 maja 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Uwielbiam tworzyc nowe salatki :) Pije swiezo wyciskane soki z owocow i warzyw :) Bawie sie w kuchni nowymi smakami :) roznorodnoscia :) tylko ciezko mi zjadac 5 posilkow dziennie :/

    A wy jecie 5posilkow dziennie?

    Też uwielbiam eksperymentować w kuchni. Niestety nie posiadam sokowirówki, dlatego własnych soków nie produkuję, ale za to na drugie śniadanko przyrządzam sobie koktajl z kefirem, owocami, siemieniem lnianym, otrębami - rewelacyjnie zabija głód i dodaje energii. Ostatnio robiłam smoothie ze szpinakiem, kiwi, jabłuszkiem - miałam mega ochotę na coś zielonego :P

    Też mam ten problem, żeby zjadać 5 posiłków dziennie, ale 4 mi wychodzą (choć nie zawsze ;) )

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 23.04.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nela widze ze bratnia dusze znalazlam <3 ja uwielbiam smoothie z swiezego soku z pomaranczy i mlekiem :) a jak dodasz do tego miete i lody waniliowe to mmmmm <3

    Dzisiaj na obiadek mialam ryz brazowy,troszke gotowanej piersi z kurczaka,szpinak z czosnkiem i kukurydza aaa i troszke zoltego sera :)

    Nela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie staram ale z waga ciezko choc widze ze niemam juz takiego brzucha i w pasie ubylo troszke bo w spodnie sie mieszcze ;)

  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 15 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się coś nie mogę wziąć za siebie,chyba mam depresję,że tak długo trwa walka o fasolkę :(

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena1988 wrote:
    Ja się coś nie mogę wziąć za siebie,chyba mam depresję,że tak długo trwa walka o fasolkę :(

    kochana a ile sie staracie juz w sumie?




  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 15 maja 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to będzie 21 cykl

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Nela Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 15 maja 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulkaa smoothie, w szczególności te eksperymetalne, są świetne - uwielbiam :)
    A ja dziś na obiadek przygotowałam typowo włoska pizze z ziemniakami, oczywiście odchudzoną ;) Korzystam czasem z bardzo fajnego bloga kobitki, która gotuje zdrowo i dietetycznie :)

    Marzena, może właśnie to powinien być bodziec, żeby bardziej o siebie zadbać - zdrowa żywność, trochę ruchu - poprawi się kondycja, a i dusza na tym skorzysta :) Trzymam mocno za Ciebie kciuki!
    Ja niespełna miesiąc temu poroniłam i to właśnie mnie bardziej pchnęło, żeby coś dla siebie więcej zrobić, żeby lepiej się przygotować przed kolejna ciążą. Nie wiem, może czasem trochę wariuje na tym punkcie, ale staram się przeć do przodu ze wszystkich sił, jakie jeszcze mam

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 23.04.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena1988 wrote:
    to będzie 21 cykl

    kochana a moj to juz chyba 48 ;) w sumie stracilam juz rachube :P bedzie co ma byc :D jak nie teraz to kiedys napewno :) upadlas?powstan popraw korone i zasuwaj ;) <3



    szara myszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wzielo na domowa pizze ;) Piecze sie w piekarniku :D Dostalam taka ochote na pizze ze mmmmm :D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ