X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne żel podczas starań
Odpowiedz

żel podczas starań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakiego żelu używacie przy staraniach? uzywalam juz conceive i pree seed ale nie wiem czy to nie strata pieniedzy?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2017, 21:14

  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1906 800

    Wysłany: 14 listopada 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zaczęłam Conceive więc nie wiem jak ze skutecznością ;p
    Ale przynajmniej ma fajną konsystencję.

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • KlaudiaSG Ekspertka
    Postów: 224 178

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam w tym cyklu Kinderwunsch od Ritex. Zobaczymy czy beda efekty. Czytałam tez duzo dobrego o pre seed (u mnie niestety niedostepny :/)

    21.04.2017 H. (poronienie - 11tc)
    eikt9jcgaw0oweve.png
    6qw2egz2y5bgmucu.png
  • KlaudiaSG Ekspertka
    Postów: 224 178

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) teraz z czystym sercem moge polecic zele wspomagajace podaczas starań! :) dzisiaj zrobilam test i jest pozytywny (co prawda to sam poczatek wiec zobaczymy co z tego wyniknie) W tym cyklu nie miałam kompletnie sluzu wiec jestem wlasciwie na 100% pewna, ze zel u mnie pomogl.

    pumka1990, AgnieszkaS1234 lubią tę wiadomość

    21.04.2017 H. (poronienie - 11tc)
    eikt9jcgaw0oweve.png
    6qw2egz2y5bgmucu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaSG wrote:
    Hej dziewczyny :) teraz z czystym sercem moge polecic zele wspomagajace podaczas starań! :) dzisiaj zrobilam test i jest pozytywny (co prawda to sam poczatek wiec zobaczymy co z tego wyniknie) W tym cyklu nie miałam kompletnie sluzu wiec jestem wlasciwie na 100% pewna, ze zel u mnie pomogl.

    ale super wiesci! gratuluje z calego serca :) ja w tym cyklu tez uzywam zelu w aplikatorach mam nadzieje ze sie uda :)

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się nie udało, ale kolejny cykl też będzie z żelem. Mimo braku ciąży uważam że żel to świetny wynalazek, nigdy nie miałam takiego śluzu płodnego jak po nim :)

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • KlaudiaSG Ekspertka
    Postów: 224 178

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam fajny artykuł o zelach, niestety nie moge go znalezc. Warto poczytac czy dany zel faktycznie wspomaga zaplodnienie czy tylko producent tak sobie napisal :) Ale z calego serca je polecam i życzę wam powodzenia <3

    21.04.2017 H. (poronienie - 11tc)
    eikt9jcgaw0oweve.png
    6qw2egz2y5bgmucu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ