Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ZIOŁA OJCA SROKI
Odpowiedz

ZIOŁA OJCA SROKI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Amelia96 Autorytet
    Postów: 387 257

    Wysłany: 27 sierpnia 2025, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 👋był już kilka razy poruszany ten wątek ale za każdym razem go ucinano więc postanowiłam że go wznowie :) Jakie są wasze doświadczenia z tymi ziółkami ? Jakie zauważyłyście efekty ?? A może którejś przyniosły upragnione dwie kreseczki ?🤱🤰

    Starania od 2022
    Hashimoto, Endometrioza II st.

    💊💊💊 💊
    Eutyrox,
    Pregna Start,
    Ovarin,
    NAC,
    Ascofer,
    Olej z wiesiołka
    Zioła Ojca Sroki 3
  • catmole1 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 28 sierpnia 2025, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka 😊 dołączę się nieśmiało do wątku. Jeszcze dwóch kresek nie uraczyłam, ale zdążyłam już wypić pierwszą paczkę ziół (obecnie mam miesiąc przerwy). Zauważyłam u siebie w poprzednim cyklu poprawę śluzu. Nic innego nie wprowadzałam, więc podejrzewam, że jest to spowodowane ziołami. Jak zauważę jakieś jeszcze efekty, to będę informować 😁

    Amelia96 lubi tę wiadomość

    👩🏼30| 👨🏼 32

    odstawienie tabletek anty 11.2023
    starania od 03.2024 😓

    👩🏼:
    WZJG od 2017r.
    TSH ☑️
    Glukoza ☑️
    Insulina ⬆️
    Prolaktyna ☑️
    Progesteron ⬇️

    08.03.2025:
    LH 5,10 mIU/ml ☑️
    FSH 2,40 mIU/ml ☑️
    testosteron 0,35 ng/ml ☑️

    09.2025 AMH 5,34 ng/ml

    21.02.2026
    LH 8,80mIU/ml
    FSH 6,1 mIU/ml
    Prolaktyna 38,40 ng/ml ⬆️
    Testosteron 0,53 ng/ml ⬆️
    Estradiol 48 pg/ml

    Owulacja potwierdzona na USG
    Jajowody drożne ☑️

    Lametta 1x2 + duphaston 1x1

    On:
    08.06.2026
    Liczba plemników 26,31 mln
    Plemniki żywe 90%
    Ruch postępowy 25%
    Morfologia 2%
    testosteron ⬇️

    CLO 1x1
  • Amelia96 Autorytet
    Postów: 387 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2025, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    catmole1 wrote:
    hejka 😊 dołączę się nieśmiało do wątku. Jeszcze dwóch kresek nie uraczyłam, ale zdążyłam już wypić pierwszą paczkę ziół (obecnie mam miesiąc przerwy). Zauważyłam u siebie w poprzednim cyklu poprawę śluzu. Nic innego nie wprowadzałam, więc podejrzewam, że jest to spowodowane ziołami. Jak zauważę jakieś jeszcze efekty, to będę informować 😁
    3mam kciuki w takim razie 🤞 🍀 ja dopiero zaczynam przygodę z tymi ziółkami. Jestem w połowie cyklu, ale stwierdziłam, że nie będę tracić czasu i zaczelam wczoraj już pierwszą dawkę :D a tak z ciekawości pijesz cały cykl czy tylko do połowy?? :)

    catmole1 lubi tę wiadomość

    Starania od 2022
    Hashimoto, Endometrioza II st.

    💊💊💊 💊
    Eutyrox,
    Pregna Start,
    Ovarin,
    NAC,
    Ascofer,
    Olej z wiesiołka
    Zioła Ojca Sroki 3
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 488 425

    Wysłany: 28 sierpnia 2025, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu tez pije ziola, wydaje mi sie, ze mam więcej śluzu, ale to dopiero 9dc. Bede piła ziola do owulacji.
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny :)

    Amelia96, catmole1 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Amelia96 Autorytet
    Postów: 387 257

    Wysłany: 28 sierpnia 2025, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokroteczka25 wrote:
    Ja w tym cyklu tez pije ziola, wydaje mi sie, ze mam więcej śluzu, ale to dopiero 9dc. Bede piła ziola do owulacji.
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny :)
    Ja za Ciebie również 🤞🤞 zastanawiam się czy dobrze zrobię jak będę pic do końca cyklu ale chyba nie mają od razu tak silnego działania🤔

    stokroteczka25 lubi tę wiadomość

    Starania od 2022
    Hashimoto, Endometrioza II st.

    💊💊💊 💊
    Eutyrox,
    Pregna Start,
    Ovarin,
    NAC,
    Ascofer,
    Olej z wiesiołka
    Zioła Ojca Sroki 3
  • catmole1 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia96 wrote:
    3mam kciuki w takim razie 🤞 🍀 ja dopiero zaczynam przygodę z tymi ziółkami. Jestem w połowie cyklu, ale stwierdziłam, że nie będę tracić czasu i zaczelam wczoraj już pierwszą dawkę :D a tak z ciekawości pijesz cały cykl czy tylko do połowy?? :)

    dzięki 😘
    cały cykl, 3x dziennie. Czytałam sporo opinii, że dziewczyny piją tylko raz dziennie, ale na opakowaniu jest dawkowanie na 3 razy, więc tego się trzymałam 😊

    👩🏼30| 👨🏼 32

    odstawienie tabletek anty 11.2023
    starania od 03.2024 😓

    👩🏼:
    WZJG od 2017r.
    TSH ☑️
    Glukoza ☑️
    Insulina ⬆️
    Prolaktyna ☑️
    Progesteron ⬇️

    08.03.2025:
    LH 5,10 mIU/ml ☑️
    FSH 2,40 mIU/ml ☑️
    testosteron 0,35 ng/ml ☑️

    09.2025 AMH 5,34 ng/ml

    21.02.2026
    LH 8,80mIU/ml
    FSH 6,1 mIU/ml
    Prolaktyna 38,40 ng/ml ⬆️
    Testosteron 0,53 ng/ml ⬆️
    Estradiol 48 pg/ml

    Owulacja potwierdzona na USG
    Jajowody drożne ☑️

    Lametta 1x2 + duphaston 1x1

    On:
    08.06.2026
    Liczba plemników 26,31 mln
    Plemniki żywe 90%
    Ruch postępowy 25%
    Morfologia 2%
    testosteron ⬇️

    CLO 1x1
  • Amelia96 Autorytet
    Postów: 387 257

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    catmole1 wrote:
    dzięki 😘
    cały cykl, 3x dziennie. Czytałam sporo opinii, że dziewczyny piją tylko raz dziennie, ale na opakowaniu jest dawkowanie na 3 razy, więc tego się trzymałam 😊
    To ja kupiłam na allegro i w opisie mam info żeby pic 1 szklankę dziennie. I że można albo cały cykl albo do połowy. Doczytałam, że wspomaga owulację. Tyle że u mnie ona występuje właściwie i zastanawiam się czy jest sens i czy mi wgl pomoże 🤔

    Starania od 2022
    Hashimoto, Endometrioza II st.

    💊💊💊 💊
    Eutyrox,
    Pregna Start,
    Ovarin,
    NAC,
    Ascofer,
    Olej z wiesiołka
    Zioła Ojca Sroki 3
  • Putka2022 Autorytet
    Postów: 557 712

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, piłam zioła ojca sroki jeden kubek dziennie. Na pewno poprawił się śluz i złagodziły mi pms 😄

    Amelia96 lubi tę wiadomość

    👶 01.2022 cc
    🌷 11cs o drugie maleństwo

    💃
    33l.
    niedoczynność tarczycy -Euthyrox 112
    insulinooporność - Glucophage XR 1500

    🕺
    37l.
    badania hormonalne ✅
    badania nasienia ✅
  • Amelia96 Autorytet
    Postów: 387 257

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Putka2022 wrote:
    Hej, piłam zioła ojca sroki jeden kubek dziennie. Na pewno poprawił się śluz i złagodziły mi pms 😄
    Ja zaczęłam od połowy cyklu bo akurat wtedy mi przyszły, a czytałam zamawiając na allegro że można pić cały cykl ale od wczoraj mam jakieś skurcze jak na okres a to dopiero moj 17 dc więc stwierdziłam że odstawię do 1dc bo nie chce żeby mi zaszkodziły w razie wu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2025, 15:04

    Starania od 2022
    Hashimoto, Endometrioza II st.

    💊💊💊 💊
    Eutyrox,
    Pregna Start,
    Ovarin,
    NAC,
    Ascofer,
    Olej z wiesiołka
    Zioła Ojca Sroki 3
  • Chałwa Autorytet
    Postów: 541 377

    Wysłany: 31 sierpnia 2025, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało nam się ć 2 cyklu . Napewno czułam owulację i poprawił mi się śluz. Mam na sprzedaż 1 op ziółek, zamknięte oryginalnie + ew NAC. Też nie otworzone. Już nie zdążyłam użyć;)

    1 dc - 27.02.2025
    🥚pik - 24/25.03.
    5.04.25 - ⏸️

    👣 25.11.2025 (36+6) , 2800 g , 10 pkt.

    TP 17.12.25

    age.png
  • catmole1 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 1 września 2025, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia96 wrote:
    To ja kupiłam na allegro i w opisie mam info żeby pic 1 szklankę dziennie. I że można albo cały cykl albo do połowy. Doczytałam, że wspomaga owulację. Tyle że u mnie ona występuje właściwie i zastanawiam się czy jest sens i czy mi wgl pomoże 🤔

    ciekawe 🧐 kurczę, aż żałuję, że wyrzuciłam opakowanie. Ale mam jeszcze na WZJG i tam też jest, że 3 razy dziennie. Dałabym sobie rękę uciąć, że dawkowanie na obu było to samo. Ja zamawiałam w Zielarni Suwalskiej.

    👩🏼30| 👨🏼 32

    odstawienie tabletek anty 11.2023
    starania od 03.2024 😓

    👩🏼:
    WZJG od 2017r.
    TSH ☑️
    Glukoza ☑️
    Insulina ⬆️
    Prolaktyna ☑️
    Progesteron ⬇️

    08.03.2025:
    LH 5,10 mIU/ml ☑️
    FSH 2,40 mIU/ml ☑️
    testosteron 0,35 ng/ml ☑️

    09.2025 AMH 5,34 ng/ml

    21.02.2026
    LH 8,80mIU/ml
    FSH 6,1 mIU/ml
    Prolaktyna 38,40 ng/ml ⬆️
    Testosteron 0,53 ng/ml ⬆️
    Estradiol 48 pg/ml

    Owulacja potwierdzona na USG
    Jajowody drożne ☑️

    Lametta 1x2 + duphaston 1x1

    On:
    08.06.2026
    Liczba plemników 26,31 mln
    Plemniki żywe 90%
    Ruch postępowy 25%
    Morfologia 2%
    testosteron ⬇️

    CLO 1x1
  • Lisik Autorytet
    Postów: 797 1954

    Wysłany: 1 września 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chałwa wrote:
    Udało nam się ć 2 cyklu . Napewno czułam owulację i poprawił mi się śluz. Mam na sprzedaż 1 op ziółek, zamknięte oryginalnie + ew NAC. Też nie otworzone. Już nie zdążyłam użyć;)
    Hej, ja bym chyba była zainteresowana 😉 wysłałam zapro do przyjaciółek

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Chałwa Autorytet
    Postów: 541 377

    Wysłany: 1 września 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik a musze mieć aplikacje? Nie widziałam zaproszenia, więc też wysłałam:)

    Edit: ogarnęłam temat:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2025, 11:02

    1 dc - 27.02.2025
    🥚pik - 24/25.03.
    5.04.25 - ⏸️

    👣 25.11.2025 (36+6) , 2800 g , 10 pkt.

    TP 17.12.25

    age.png
  • KurtynaMileczenia Ekspertka
    Postów: 240 501

    Wysłany: 1 września 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo polecam zioła! Czuć owulację, jest więcej śluzu :) a zioła wyregulowały mi cykle przy pcos

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ