X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ziółka ks. Sroki nr 3
Odpowiedz

Ziółka ks. Sroki nr 3

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Jestem nowa na ovu.
    Czy któraś z was pije ziółka receptury ks.Sroki? Czytałam o nich ale nie wiem czy są skuteczne.

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 listopada 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam pić niedawno i jak narazie poprawił mi się śluz, trądzik zszedł z twarzy nawet przed @ prawie nic się nie pojawiło, dzisiaj @ i nawet brzuch mnie jakoś tak mniej boli i mogę żyć, nie tak jak zazwyczaj, więc puki co polecam:) A co do efektów w postaci bobaska to mam nadzieję, że pomogą, w końcu po to piję (ja i mój mąż).

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 28 listopada 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukaj wypowiedzi na forum. Było tu parę staraczek, którym zioła pomogły.
    Pytanie z czym masz problem? Lub ile czasu się starasz?

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ