X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne żółty śluz
Odpowiedz

żółty śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asia__u Ekspertka
    Postów: 221 294

    Wysłany: 4 grudnia 2012, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiecie co może oznaczać żółtawy, kremowy śluz na kilka dni przed okresem?? Nic nie szczypie, nie swędzi i nie pachnie brzydko. Nie jest go jakoś bardzo dużo ale na wkładce wyraźnie widać, że jest żółty.


    afdd4ba39640edb20e74f17bac8c3ea1.png

    km5s8ribrn17y8ix.png
    2nn33e3kt9e0m3f8.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 4 grudnia 2012, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz masz taki? Ja taki podobny mam zawsze przed okresem i u mnie nie oznacza on nic.

  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 4 grudnia 2012, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole z tym sluzem to ciezka sprawa. Kazdy organizm zachowuje sie inaczej. Jesli nie szczypie, nie swedzi ani nie pachnie brzydko to nie ma sie czym przejmowac.

  • asia__u Ekspertka
    Postów: 221 294

    Wysłany: 4 grudnia 2012, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie pierwszy raz mam taki i się trochę zaniepokoiłam. Ale dzięki za odpowiedź :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2012, 13:14

    km5s8ribrn17y8ix.png
    2nn33e3kt9e0m3f8.png
  • marcik49 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 4 grudnia 2012, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest ok! :D

    MARTUŚKA
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 4 grudnia 2012, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki sluz jaki opisujesz nie jest niczym zlym gdyby pachnial, swedzial, piekl to co innego, to po prostu taki urok. martwic sie nalezy zilonkawym lub grudkowatym sluzem ale takim nie trzeba :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja właśnie od wczoraj mam taki żółtawy, jasno brązowy śluz- wcześniej takiego nie miałam od razu było czerwono ;). Dzisiaj powinnam dostać okres- jak na razie go nie ma, bóle brzucha mam od 3 dni, takie jak w momencie przyjścia okresu do tego ogromny ból sutków, tak na prawdę ból wszystkiego i mega znudzenie i zero koncentracji na czymkolwiek. Temperatura dzisiaj sprawiła mi figla bo w ustach miałam spadek do 36,54 a w pochwie wyższą- 36,74.
    Powili zaczynam się nakręcać, szczególnie jak Asia zaszła w ciąże :)

    fd70ec7e65f62038b146ade28e58bf72.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2013, 14:48

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ