X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zwapnienie na ścianie macicy
Odpowiedz

Zwapnienie na ścianie macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczynki!
    Pisałam już ten temat gdzie indziej, ale niestety nikt mi nie odpowiedział. Może tutaj...
    Byłam dziś na USG i ginka powiedziała, że mam zwapnienie na przedniej ścianie macicy. Gdy zobaczyła moją przerażoną minę powiedziała, że to nic groźnego i może taka moja uroda. Szczerze powiedziawszy wcale mnie te słowa nie uspokoiły. Zwłaszcza, że na wcześniejszych USG żaden lekarz nic nie zauważył więc domniemam, że wcześniej tego nie było.
    Wiecie coś na ten temat? Co to jest? Skąd się bierze? Czy to groźne?
    Niestety w necie nic nie znalazłam...

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ