X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zwapnienie na ścianie macicy
Odpowiedz

Zwapnienie na ścianie macicy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tova33 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2015, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczynki!
    Pisałam już ten temat gdzie indziej, ale niestety nikt mi nie odpowiedział. Może tutaj...
    Byłam dziś na USG i ginka powiedziała, że mam zwapnienie na przedniej ścianie macicy. Gdy zobaczyła moją przerażoną minę powiedziała, że to nic groźnego i może taka moja uroda. Szczerze powiedziawszy wcale mnie te słowa nie uspokoiły. Zwłaszcza, że na wcześniejszych USG żaden lekarz nic nie zauważył więc domniemam, że wcześniej tego nie było.
    Wiecie coś na ten temat? Co to jest? Skąd się bierze? Czy to groźne?
    Niestety w necie nic nie znalazłam...

jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ