X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zwierzak a ciąża
Odpowiedz

Zwierzak a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Junjul Autorytet
    Postów: 548 572

    Wysłany: 1 marca 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek może głupi 😉 ciekawa jestem jak Wasze zwierzęta zachowują się od kiedy jesteście w odmiennym stanie. Nie wiem czy to przypadek czy nie, ale mój kot stał się strasznie zaborczy ostatnio, ma dni, że chodzi za mną krok w krok i co chwilę kładzie mi się na brzuchu albo kolanach. Innych członków rodziny zaczął zlewać i unikać 🤔 ciekawa jestem czy zwierzęta coś wyczuwają czy to po prostu zbieg okoliczności 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 21:35

    preg.png
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1199 956

    Wysłany: 1 marca 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak mój kot zareaguje na ewentualną moja ciążę, ale do mojej koleżanki zaczął się przymilać, a to nie jest kot towarzyski 😁 ewidentnie wyczuwa jakieś hormony, tak myślę, raczej nie czary Mary a coś co kot wyczuje a człowiek nie 😁 i przymilal się tylko wtedy, kiedy była w ciąży. ..😉

    Junjul lubi tę wiadomość

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • midzia Autorytet
    Postów: 286 472

    Wysłany: 2 marca 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze cos w tym jest. Mam młodego psa w domu, jak wcześniej zaczepial, żeby się z nim bawić, tak teraz przyjdzie i się przytula, stał się jakiś grzeczniejszy w stosunku do mnie 🙂

    7cs - 2cs z kubeczkiem udany
    f2wlwn158b3j9560.png
    iv09k6nlk2fo43vg.png
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 904 1130

    Wysłany: 3 marca 2021, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kot który był samotnikiem nie chce mnie opuścić 🙈
    I w dodatku jak siedzi przy mnie i ktoś poza domownikami wejdzie, to nie ucieka a zwykle to robił 🤷🏻‍♀️

    drugi częściej się kładzie na kolanach ale może to akurat zbieg okoliczności bo aż takiej różnicy nie dostrzeglam
    Zobaczymy jak będzie później 😉

    Junjul lubi tę wiadomość

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    👩🏻 30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ