X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia antykoncepcja
Odpowiedz

antykoncepcja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lena_drugie podejście Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 30 października 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakie polecacie tabletki anty? Ja kilka lat temu brałam yasminelle. Chcę przez kilka miesięcy największej pandemii wziąć i podkręcić sobie płodność przed kolejnymi próbami.

    201608281665.png
  • Vantiel Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uzywam vibin mini i sa w porzadku :)
    jesli chcesz zajsc to wyprobuj tez afrodyte smart, na podstawie sliny po 5 min daje odpowiedz o plodnosci :)

  • Patkowa902 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 10 maja 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei polecam krążki ;) takie zabezpieczenie omija wątrobę i jest bardzo wygodne
    Od dłuższego czasu nie korzystam, bo się staramy, ale bardzo dobrze to wspominam ;)

    Mammisima88 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ