Forum Starając się po 35 roku życia Ciśnienie A ciąża ...
Odpowiedz

Ciśnienie A ciąża ...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niezwykła Autorytet

Wysłany: 30 marca 2019, 23:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 00:36

***musi być dobrze.***
    >07.2019 Niskie Amh :( 0,08
    >07.2019 wysokie fsh :( 22
    > 2019 stymulacja pierwsza od wrzesnia

Wysłany: 31 marca 2019, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    W ciąży na nadciśnienie lekarze zalecają Dopegyt, czy kardiolog nie mógłby Ci tego przepisać? Dawniej kobiety w ciąży zażywały Isoptin, ale nie wiem jak jest teraz. Może zapytaj swojego ginekologa.

własnie pytalam ten lek bo wczesniej w ciazy bralam dopegyt stwierdzila ze owo to jest "syf" doslownie takie jej slowa padły... mowila ze dopegyt obnizy mi cisnienie ale puls tez problem z wysokim pulsem.

no nic szkoda ze oprocz Ciebie nikt nic nie wie na ten temat zapytam lekarza dziekuje kochana za informacje

***musi być dobrze.***

Wysłany: 31 marca 2019, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wciazy m bralam Nedal u mnie tez byl puls wysoki.Ciaza bezproblemowa i cisnienie zawsze ksiazkowe.

201408184765.png
  • Niezwykła Autorytet

Wysłany: 31 marca 2019, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    U mnie na wysokie tętno pomogła suplementacja potasu w końskich dawkach. U Ciebie potas w porządku?

No widzisz tego nie sprawdzalam byc moze o potas chodzi wczesniej bralam Aspargin to z potasem i bylo ok

***musi być dobrze.***

Wysłany: 31 marca 2019, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    Ja wciazy m bralam Nedal u mnie tez byl puls wysoki.Ciaza bezproblemowa i cisnienie zawsze ksiazkowe.

a mi dali Isoptin SR 120mg i roznie pisza jedni ze mozna inni ze nie mozna Obawiam sie troche :( bo wczesniej dopegyt bralam ale pytalam kardiolog kilka razy mowila ze moge go brac cala ciaze i ze owo gin. go poelcaja sama nie wiem :(

***musi być dobrze.***
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.