Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się po 35 roku życia Ciśnienie A ciąża ...
Odpowiedz

Ciśnienie A ciąża ...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niezwykła Autorytet

Wysłany: 30 marca 2019, 23:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Przyleciałam tu do Was z Pytaniem bo zapewne wiecie lepiej . Jestesmy w trakcie starań lecz pojawilo się u Mnie ciśnienie jak i wysoki Puls Kardiolog przepisała mi Isoptin SR 120mg mówiąc iż jest on bezpieczny w ciąży jak i w trakcie starań - Prosze napiszcie czy któraś z Was brała przed ciąża i w ciąży ten " Isoptin SR " bo naczytałam sie tyle że mam ogromnego stracha :( nie wiem co myslec czy nie popełniła pomyłki dajac ten z SR ?

***musi być dobrze.***
    > Niskie Amh :(
    >wysokie fsh :(
    > stymulacja pierwsza od wrzesnia
  • Niezwykła Autorytet

Wysłany: 31 marca 2019, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    W ciąży na nadciśnienie lekarze zalecają Dopegyt, czy kardiolog nie mógłby Ci tego przepisać? Dawniej kobiety w ciąży zażywały Isoptin, ale nie wiem jak jest teraz. Może zapytaj swojego ginekologa.

własnie pytalam ten lek bo wczesniej w ciazy bralam dopegyt stwierdzila ze owo to jest "syf" doslownie takie jej slowa padły... mowila ze dopegyt obnizy mi cisnienie ale puls tez problem z wysokim pulsem.

no nic szkoda ze oprocz Ciebie nikt nic nie wie na ten temat zapytam lekarza dziekuje kochana za informacje

***musi być dobrze.***
  • gosia7122 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2019, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wciazy m bralam Nedal u mnie tez byl puls wysoki.Ciaza bezproblemowa i cisnienie zawsze ksiazkowe.

201408184765.png
  • Niezwykła Autorytet

Wysłany: 31 marca 2019, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    U mnie na wysokie tętno pomogła suplementacja potasu w końskich dawkach. U Ciebie potas w porządku?

No widzisz tego nie sprawdzalam byc moze o potas chodzi wczesniej bralam Aspargin to z potasem i bylo ok

***musi być dobrze.***
  • Niezwykła Autorytet

Wysłany: 31 marca 2019, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    Ja wciazy m bralam Nedal u mnie tez byl puls wysoki.Ciaza bezproblemowa i cisnienie zawsze ksiazkowe.

a mi dali Isoptin SR 120mg i roznie pisza jedni ze mozna inni ze nie mozna Obawiam sie troche :( bo wczesniej dopegyt bralam ale pytalam kardiolog kilka razy mowila ze moge go brac cala ciaze i ze owo gin. go poelcaja sama nie wiem :(

***musi być dobrze.***
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)