X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Ciśnienie A ciąża ...
Odpowiedz

Ciśnienie A ciąża ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 30 marca 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 00:36

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 31 marca 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    W ciąży na nadciśnienie lekarze zalecają Dopegyt, czy kardiolog nie mógłby Ci tego przepisać? Dawniej kobiety w ciąży zażywały Isoptin, ale nie wiem jak jest teraz. Może zapytaj swojego ginekologa.


    własnie pytalam ten lek bo wczesniej w ciazy bralam dopegyt stwierdzila ze owo to jest "syf" doslownie takie jej slowa padły... mowila ze dopegyt obnizy mi cisnienie ale puls tez problem z wysokim pulsem.

    no nic szkoda ze oprocz Ciebie nikt nic nie wie na ten temat zapytam lekarza dziekuje kochana za informacje

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 31 marca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wciazy m bralam Nedal u mnie tez byl puls wysoki.Ciaza bezproblemowa i cisnienie zawsze ksiazkowe.

    201408184765.png
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 31 marca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    U mnie na wysokie tętno pomogła suplementacja potasu w końskich dawkach. U Ciebie potas w porządku?


    No widzisz tego nie sprawdzalam byc moze o potas chodzi wczesniej bralam Aspargin to z potasem i bylo ok

    Mammisima88 lubi tę wiadomość

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 31 marca 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    Ja wciazy m bralam Nedal u mnie tez byl puls wysoki.Ciaza bezproblemowa i cisnienie zawsze ksiazkowe.


    a mi dali Isoptin SR 120mg i roznie pisza jedni ze mozna inni ze nie mozna Obawiam sie troche :( bo wczesniej dopegyt bralam ale pytalam kardiolog kilka razy mowila ze moge go brac cala ciaze i ze owo gin. go poelcaja sama nie wiem :(

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Mammisima88 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam nagłe tachykardie na samym początku ciąży, szybko się denerwowałam, z byle powodu. Od razu poszłam na zwolnienie i brałam Aspargin, mierzyłam codziennie 3 x ciśnienie i dużo odpoczywałam, pomogło.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ