X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Długi cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Beata 1 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Moje cykle były zawsze ok 26 dni.Obecny już 37 dzień.Zadnych objawów na okres nie mam.Czuje ciągnięcie jajnika ,mam tkliwe piersi,często mnie mdli.W terminie miesiączki przez trzy dni miałam tylko plamienie.Dzis zrobiłam test wyszedł negatywny.Nie wiem co się dzieje.

  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1262

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata 1 wrote:
    Witam
    Moje cykle były zawsze ok 26 dni.Obecny już 37 dzień.Zadnych objawów na okres nie mam.Czuje ciągnięcie jajnika ,mam tkliwe piersi,często mnie mdli.W terminie miesiączki przez trzy dni miałam tylko plamienie.Dzis zrobiłam test wyszedł negatywny.Nie wiem co się dzieje.
    Proponuję oznaczyć beta HCG z krwi, to badanie jednoznacznie wskaże czy jest ciąża i na jakim etapie. Jeżeli wynik będzie negatywny, to musiałabyś się skonsultować z lekarzem.

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • asiaa Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się jeszcze nie spóźnia bo ma nadejść dopiero jutro ale byłam na monitoringu cyklu jedej pecherzyk pekł drugi nie, dwa były z ciałkiem żółtym. Ginekolog wczoraj powiedział ze troszke pecherzyk nie pękniety się zmniejszyl ale efekt jest teraz taki że mnie mdli boli brzuch uczucie ciężkości mam caly czas. Generalnie okres mam mieć za dwa tyg. Powiedział że jeszcze szanse są na ciążę, bo z tych dwóch miała być owulacja a tak doszło do pojedynczej. Zle się czuję. Nie wierzę w szansę ciąży po dwoch latach starania. Byłam na clo i taki to efekt doświadczalny. A jak ty się czujesz i co było tego przyczyną? Ja dostałam jeszcze dodatkowo luteinę. czy ktos miał podobne objawy bo to chyba luf jesli się nie mylę ale odczucia przy tym mam paskudne :(

    Amh 1,2, 36 lat 1procedura ivf, protokół krótki pobranych 6komorek została jedna blastka 4.22 ,
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ