X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

DROGERIA

Oceń ten wątek:
  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Pasta do zębów Ziaja Perfekt mint z szałwią na zapalenia dziąseł i ogólnie na wrażliwe dziąsła (jest też wersja bez fluoru) za całe 4,40PLN.
    Też lubię markę Ziaja :)

    klaudia.kol lubi tę wiadomość

  • klaudia.kol Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 26 lutego 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupowałam zawsze w Rossmanie podkłady, ostatnio znalazłam mega fajny podkład – EVELINE PODKŁAD LIQUID CONTROL HD 005 IVORY. Jestem zadowolona, cena jest spoko, a jakość po prostu mega!

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, a ten komentarz to w jakim celu??
    Podkład dedykowany dla kobiet w ciąży?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak odbierając od tematu kosmetyków dla kobiet w ciąży, polecam zajrzeć sobie do perfumerii internetowej zapachymarzen.pl . Aktualnie działa tam kod rabatowy wiosna2019 - po wpisaniu zamówienie zostanie obniżone dodatkowo o 10 zł.
    Sama perfumeria ma w ofercie oryginalne perfumy w dobrych cenach, o wiele lepszych niż w stacjonarnych drogeriach takich jak sephora czy douglas ( w których tak naprawdę opłaca się kupować jedynie jeśli mamy promocje poświąteczne).
    Nie wiem czemu stacjonarnie jest tak drogo.... W Uk jest o wiele taniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 08:21

  • Bercia Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 2 lipca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tak się zastanawiam, czy na czas starań rezygnujecie z kosmetyków, które moga szkodzić? Wiecie, filtry przenikające, te sprawy? Ja trochę korzystałam z podkładów mineralnych anabelle ale nie jestem do końca zadowolona z ich trwałości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 13:58

  • Monika321 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 20 maja 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bercia wrote:
    Hej, tak się zastanawiam, czy na czas starań rezygnujecie z kosmetyków, które moga szkodzić? Wiecie, filtry przenikające, te sprawy? Ja trochę korzystałam z podkładów mineralnych anabelle ale nie jestem do końca zadowolona z ich trwałości

    Podpinam się pod pytanie ;)

  • JastrzabKas Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 20 maja 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia.kol wrote:
    Kupowałam zawsze w Rossmanie podkłady, ostatnio znalazłam mega fajny podkład – EVELINE PODKŁAD LIQUID CONTROL HD 005 IVORY. Jestem zadowolona, cena jest spoko, a jakość po prostu mega!

    Potwierdzam! Już nie zamienię go na żaden inny :D

  • Martimeff Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 27 maja 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam szczególnie szczotki do szczotkowania na sucho. Super ujędrniają skórę i zmniejszają rozstępy! I są całkiem tanie, w drogeriach dostaniecie je za jakieś 20zł. ;)

  • Korneliaa Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 27 maja 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Boskie :-) z podkladow to ja polecam bourjois healthy mix :-D

    Ziaja seria manuka do tlustej i mieszanej skory.

    O nie :\\\\\ Ja właśnie bardzo nie polceam produktów z Ziaji, mają złe składy i szkodzą buzi. Lepiej zainwestować w trochę droższe kosmentyki, ale odpowiednie, np. z Bielendy, Eveline, Nacomi, Resibio

  • pysiaczekoldzia Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 7 września 2021, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uwielbiam Biotherm Celluli Eraser na cellulit, jako jedyny zadzialal na moje udka :D

  • lalkadoli Koleżanka
    Postów: 41 11

    Wysłany: 10 września 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysiaczekoldzia i wystarczy tylko to czy musze jeszcze schudnac? :D nie mam zawiele cellulitu ale kilka kg po porodzie zostalo no i sie pomarszczylam

  • pysiaczekoldzia Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 13 września 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to czy musisz schudnac zalezy od twojej obecnej wagi, mozna byc przy kosci i bez cellulitu i byc szczuplym i miec pomarszczone uda :) ja nie planowalam jakiegos wielkiego odchudzania ale zamawiajac na notino rzeczy brakowalo mi cos do wysylki darmowej i zamoiwlam ten biotherm :) wtedy pomyslalam ze moze jednak cos zrzuce :D i spadlo 11 kilo

  • mamamaria2 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 9 listopada 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka wrote:
    niestety akurat eveline i ziaja to jedne z najgorszych, jeśli chodzi o skład, produktów na rynku. :( I nie ma czegoś takiego jak kremy "zwalczające" rozstępy. niestety to tylko chwyt marketingowy

    też w to nie wierze... jeśli chodzi o rozstępy to tu rządzą geny i niewiele mamy na to wpływu. Chociaż wielokrotnie słyszałam o tych cudownych efektach np po bioil... ale to chyba działa tylko na te świeże czerwone rozstępy

  • Kamiszczka Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 9 listopada 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też polecam szczotkowanie na sucho, ale nie zauważyłam, żeby zmniejszyły się rozstępy po tym.... na pewno wygładza i ujędrnia skórę ;)

  • julk@smyr Znajoma
    Postów: 19 27

    Wysłany: 15 listopada 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiele jest produktów niby na rozstępy, ale czy faktycznie działają? Ja niestety nie mam takiego doświadczenia poza kasa nic więcej mi nie zniknęło... jedyna opcja to chyba laser, ale droga sprawa... chyba ze stosuje sie kremy aby zapobiec powstaniu rozstepów... to chyba brzmi bardziej logicznie niz ich usuniecie po kremie

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ