Odpowiedz

DROGERIA

Oceń ten wątek:
  • maria.marysia Koleżanka

Wysłany: 12 lutego, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Pasta do zębów Ziaja Perfekt mint z szałwią na zapalenia dziąseł i ogólnie na wrażliwe dziąsła (jest też wersja bez fluoru) za całe 4,40PLN.
    Też lubię markę Ziaja :)

klaudia.kol lubi tę wiadomość

• klaudia.kol Znajoma

Wysłany: 26 lutego, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupowałam zawsze w Rossmanie podkłady, ostatnio znalazłam mega fajny podkład – EVELINE PODKŁAD LIQUID CONTROL HD 005 IVORY. Jestem zadowolona, cena jest spoko, a jakość po prostu mega!

• Reni Moderator Forum

Wysłany: 26 lutego, 14:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, a ten komentarz to w jakim celu??
    Podkład dedykowany dla kobiet w ciąży?

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! animal-graphics-bees-470202.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Vienne Debiutantka

Wysłany: 9 kwietnia, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak odbierając od tematu kosmetyków dla kobiet w ciąży, polecam zajrzeć sobie do perfumerii internetowej zapachymarzen.pl . Aktualnie działa tam kod rabatowy wiosna2019 - po wpisaniu zamówienie zostanie obniżone dodatkowo o 10 zł.
    Sama perfumeria ma w ofercie oryginalne perfumy w dobrych cenach, o wiele lepszych niż w stacjonarnych drogeriach takich jak sephora czy douglas ( w których tak naprawdę opłaca się kupować jedynie jeśli mamy promocje poświąteczne).
    Nie wiem czemu stacjonarnie jest tak drogo.... W Uk jest o wiele taniej.

Wiadomość wyedytowana przez autora 12 kwietnia, 08:21

• Bercia Znajoma

Wysłany: 2 lipca, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tak się zastanawiam, czy na czas starań rezygnujecie z kosmetyków, które moga szkodzić? Wiecie, filtry przenikające, te sprawy? Ja trochę korzystałam z podkładów mineralnych anabelle ale nie jestem do końca zadowolona z ich trwałości

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 lipca, 13:58

1 2 3

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)