Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Dupek a okres
Odpowiedz

Dupek a okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Diuna_Hollow Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,

    Jestem w drugim cyklu stymulowanym, okresy mam nieregularne plus pcos. Biorę magnez, vit b+k 4000 oraz Ovarin 2 tabletki.

    Od owulacji jestem na duphastonie, dostałam też zastrzyk z ovitrelle podczas owulacji. - po 15 dniach miałam zrobić test ciążowy.

    13dc dostałam krwawienia dziwnego, zastanawiam się czy to okres czy plamienie implementacyjne. Stad moje pytania - jesli ktos bedzie wiedział - dziekuje za odpowiedź.

    1) Duphaston - mam 2x1 tab - brałam 2 razy dziennie razem z innymi suplami, czy tak powinno sie brać?

    2) czy jak dostałam okres (zakładając, że to okres a nie plamienie to czy powinnam odstawić dupka? Trochę nie wiem co robić - mam 2 dzień krwawienia i nie wiem czy powinnam zadzwonić do kliniki czy jeszcze poczekać na rozwój wypadków i zrobić za te 2 dni test ciążowy z krwi. Będę robić pierwszy raz i nie wiem ile się czeka :(

    Dziekuje serdecznie za wsparcie - ciezko jest z tymi huśtawkami :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2025, 12:45

  • Diuna_Hollow Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ