X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

HSG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NovaS Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie kobietki!!!

    Ogólne wyniki, hormony, AMH - wszystko w normie.
    Mąż badanie nasienia Ok

    Zaproponowano mi HSG Sono - co o tym myślicie? Czy któraś z was miała? Łapie się wszystkiego juz z rozpaczy by zobaczyć 2 kreski!!! ;(

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 140 63

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po HyCoSy. Myślę że warto sprawdzić czy jajowody są drożne.

  • Marchewa88 Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dzisiaj. I bardzo się cieszę że się zdecydowałam- szkoda tylko że tak późno. U mnie były nie drożne jajowody ale udało się udrożnić . Dodatkowo zrobili mi biopsję endometrium i zobaczymy co wyjdzie. Ale uważam że badanie to była bardzo dobra decyzja pomimo że koszty duże.

  • Mas Autorytet
    Postów: 3949 2639

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Zrób, bo i tak wszędzie potem będą tego wymagać. Ja akurat miałam drożne oba jajowody, więc całe badanie trwało może z 10 min. Boli trochę, podobnie jak przy okresie, ale nie przez cały czas, może przez 2 min. Też się tego bardzo bałam, a okazało się, że to nic wielkiego. Sto razy lepsze od gastroskopii i kolonoskopii, które też przeżyłam 😉 Na dodatek jest bezpieczne, bo pod kontrolą USG, nie RTG.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 2 ❄️ czekają
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ