X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Jakie pierwsze badania jakie trzeba wykonać przed staraniem się w ciążę?
Odpowiedz

Jakie pierwsze badania jakie trzeba wykonać przed staraniem się w ciążę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dkdk Koleżanka
    Postów: 91 1

    Wysłany: 12 stycznia 2023, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się przygotować i jakie badania wykonać? Zarówno kobieta jak i mężczyzna.
    I może wiecie gdzie w Niepołomicach wykonam takie badania?

  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam badanie ogólne moczu, glukoze z krwi, p. ciała przeciw rozyczce, toxoplazmoze, tsh, morfologie pełna, HIV i grupę krwi, mąż również mocz, grupę krwi i HIV i morfologie, dodatkowo cholesterol całkowity Najlepiej skonsultować się z lekarzem ginekologiem. I niech doradzi badania:

    Od siebie polecam ten ośrodek zdrowia w Niepołomicach, wykonasz tam wszystkie badania.
    https://rcmniepolomice.pl/cennik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2023, 13:12

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ