X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Kariotyp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cukiereczekkkkk Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 sierpnia 2023, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy robiłyście kariotyp po poronieniu?
    Gdzie polecacie zrobić?

  • Lumi Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 15 sierpnia 2023, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam, natomiast nie mogłam przekonac starego:( nie jest to tanie badanie ;(

    Lumi

    ---

    2011 ciąża zatrzymana w 8TC
    06.2023 nieudane IVF
    08,09,10 cykl stymulowany
  • Lumi Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 15 sierpnia 2023, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I robiłam w Synevo, tam kosztuje 800 zl, czas oczekiwania to 28 dni.

    Lumi

    ---

    2011 ciąża zatrzymana w 8TC
    06.2023 nieudane IVF
    08,09,10 cykl stymulowany
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja zamawiałam upadjenta, znalazłam kod rabatowy wtedy 😁

  • aniab Koleżanka
    Postów: 42 3

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alab - 427 zł, wynik po 3 tygodniach :) jeśli podchodzisz do in vitro i podarujesz swoje komórki do adopcji to zrobią Ci "w gratisie" ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ