Odpowiedz

Śluz

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kit Przyjaciółka

Wysłany: 6 listopada, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Moze sprobuj pic len mielony .Pomogl mi tez ovarin.

Aoli, anulka lubią tę wiadomość

• Betti37 Autorytet

Wysłany: 6 listopada, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka wrote:
    Cześć dziewczyny. Powróciłam do ovu po 6 latach. Obecnie mam 35lat i bardzo,ale to bardzo pragnę mieć kolejne dziecko. Nasze starania praktycznie od 1,5 roku nic nie dają...;-(.... badania, stymulacja cyklu...monitoring i nic. Najbardziej martwi mnie to ,że wcale nie obserwuje u siebie śluzu w czasie cyklu.....kiedyś nie miałam z tym problemu......Jak u Was? Czy któraś boryka się z tym??
    Miałaś sprawdzana drożność jajowodów i nasienie przed stymulacja?
    Niestety często leki na stymulacje a zwłaszcza clo powodują zmniejszenie ilości śluzu...
    Możesz spróbować oleju z wiesiolka (od 1 dc do owulacji) i wit.b6

anulka lubi tę wiadomość

październik 2016 start starań o 2 dz po 6 latach. Nasienie (w normie, poza morfo - 2 %)Niedrożny prawy jajowód,silniejszy jajnik po niedrożnej,wiek 9.11.2017 3 iui ;-)
    [link=https://www.suwaczki.com/]ganndqk38gzls7k3.png[/link]

• anulka Nowa

Wysłany: 6 listopada, 23:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .....tak miałam sprawdzoną drożność i nasienie ....wszystko jest ok..... biore wiesiołek drugi cykl... zaczynam dopiero..... Dziękuję za podpowiedzi. 😉

• Aoli Debiutantka

Wysłany: 6 listopada, 23:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka wrote:
    Cześć dziewczyny. Powróciłam do ovu po 6 latach. Obecnie mam 35lat i bardzo,ale to bardzo pragnę mieć kolejne dziecko. Nasze starania praktycznie od 1,5 roku nic nie dają...;-(.... badania, stymulacja cyklu...monitoring i nic. Najbardziej martwi mnie to ,że wcale nie obserwuje u siebie śluzu w czasie cyklu.....kiedyś nie miałam z tym problemu......Jak u Was? Czy któraś boryka się z tym??
    Możesz też spróbować brać olej z wiesiołka w kapsułkach też pomaga Ja mam Ja mam 39 lat i też staram się o drugie dziecko też mam problem ze śluzem po wiesiołku jest znaczna poprawa siemię lniane mielone też pomaga

anulka lubi tę wiadomość

4Cykl staram o rodzienstwo 😘

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)