X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Moze sprobuj pic len mielony .Pomogl mi tez ovarin.

    Aoli, anulka lubią tę wiadomość

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 6 listopada 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka wrote:
    Cześć dziewczyny. Powróciłam do ovu po 6 latach. Obecnie mam 35lat i bardzo,ale to bardzo pragnę mieć kolejne dziecko. Nasze starania praktycznie od 1,5 roku nic nie dają...;-(.... badania, stymulacja cyklu...monitoring i nic. Najbardziej martwi mnie to ,że wcale nie obserwuje u siebie śluzu w czasie cyklu.....kiedyś nie miałam z tym problemu......Jak u Was? Czy któraś boryka się z tym??
    Miałaś sprawdzana drożność jajowodów i nasienie przed stymulacja?
    Niestety często leki na stymulacje a zwłaszcza clo powodują zmniejszenie ilości śluzu...
    Możesz spróbować oleju z wiesiolka (od 1 dc do owulacji) i wit.b6

    anulka, Verna lubią tę wiadomość

  • anulka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 listopada 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .....tak miałam sprawdzoną drożność i nasienie ....wszystko jest ok..... biore wiesiołek drugi cykl... zaczynam dopiero..... Dziękuję za podpowiedzi. 😉

  • Aoli Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 6 listopada 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka wrote:
    Cześć dziewczyny. Powróciłam do ovu po 6 latach. Obecnie mam 35lat i bardzo,ale to bardzo pragnę mieć kolejne dziecko. Nasze starania praktycznie od 1,5 roku nic nie dają...;-(.... badania, stymulacja cyklu...monitoring i nic. Najbardziej martwi mnie to ,że wcale nie obserwuje u siebie śluzu w czasie cyklu.....kiedyś nie miałam z tym problemu......Jak u Was? Czy któraś boryka się z tym??
    Możesz też spróbować brać olej z wiesiołka w kapsułkach też pomaga Ja mam Ja mam 39 lat i też staram się o drugie dziecko też mam problem ze śluzem po wiesiołku jest znaczna poprawa siemię lniane mielone też pomaga

    anulka lubi tę wiadomość

    4Cykl staram o rodzienstwo 😘
  • staraczka1982 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 25 marca 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aoli wrote:
    Możesz też spróbować brać olej z wiesiołka w kapsułkach też pomaga Ja mam Ja mam 39 lat i też staram się o drugie dziecko też mam problem ze śluzem po wiesiołku jest znaczna poprawa siemię lniane mielone też pomaga

    ale kupujesz mielone? czy mielisz na świeżo?

  • tamrja Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 marca 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno najlepiej na świeżo mielić.

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, można np. w maszynce do mielenia kawy

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Lolka kolka Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej podbijam temat,tez zanikl mi sluz plodny, i nie stety moje AMH za niskie w stosunku od normy,nie moge zajsc w ciaze

  • Monika321 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 20 maja 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam len - pomógł moim koleżankom w podobnym problemie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ