X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia Szczepionka na koklusz w ciąży
Odpowiedz

Szczepionka na koklusz w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Robala Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 21 lutego 2023, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalecana do 36 tygodnia, czy brałyście? Ja zastanawiam się i jednocześnie boję, czy wywoła niepożądane skutki. Moja ciąża wysokiego ryzyka (po IVF, lat 40, 34 tydzień). Oczywiście lekarz zaleca, ale czy warto?
    Po szczepionce na Covid miałam spadek owulacji na kilka miesięcy.
    Dzięki za poradę.

  • Estrella Autorytet
    Postów: 1805 1800

    Wysłany: 21 lutego 2023, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robala wrote:
    Zalecana do 36 tygodnia, czy brałyście? Ja zastanawiam się i jednocześnie boję, czy wywoła niepożądane skutki. Moja ciąża wysokiego ryzyka (po IVF, lat 40, 34 tydzień). Oczywiście lekarz zaleca, ale czy warto?
    Po szczepionce na Covid miałam spadek owulacji na kilka miesięcy.
    Dzięki za poradę.

    Ja się nie zdecydowałam chociaż internista namawiał.

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍
  • MadziulkaB38 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 8 kwietnia 2023, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wes po uwagę że jest grono lekarzy którzy jakby mogli to by nas wyszczepilo na wszystko.
    Odpuść sobie przyjmowanie szczepionek.Szczepionki są w fazie badań nikt nie poniesie negatywnych konsekwencji prócz Ciebie i maleństwa!!!
    Leków nam nie mozna przyjmować ale szczepionki juz tak?

    Ps.Pamietajcie ze internista pulmonolog i inni nie znają się na ciążach, na ich powikłaniach, w większości nie mają pojęcia przez co.my przechodizmy aby uzyskać ciaze I ja utrzymać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2023, 19:05

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ