X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 7 lat walki ....
Odpowiedz

7 lat walki ....

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Małe marzenia Koleżanka
  Postów: 69 2

  Wysłany: 22 maja 2022, 08:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, Nie jestem gwiazdą, modelką czy celebrytką. Jestem zwykłym szarym człowiekiem, Dziewczyną która marzy o byciu matką. Lecz pewne przeszkody się pojawiły Wszystko idzie nie tak jakbyśmy chcieli Bo naturalnie na ciążę szans nie mamy Dlatego procedurę in vitro zaczynamy. Już 7 lat walczyny, 7 zarodków starciliśmy Lecz się nie poddajemy bo Trzeba biec trzeba marzyć trzeba wierzyć że nam pomożecie Swoją cegełkię dorzucicie lub post udostępnicie Dzięki temu marzenia się spełniają i do celu przybliżają https://pomagam.pl/w3ad7rw8?fbclid=IwAR34DnkOqLaQKDWhF_mEccoj_56IUP-8SDb1wsUwDnkScV4dq42vrx5Z6k4

 • PozytywnaAna Przyjaciółka
  Postów: 144 47

  Wysłany: 25 maja 2022, 08:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Trzymam kciuki✊✊

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ